ZE ŚWIATA MODY

Kolorowy ptak, czy ikona mody? Zobaczcie niezwykłe kreacje Billy’ego Portera!

Jego stylizacje nigdy nie zawodzą!

Redakcja VIVA! 1 lutego 2020 13:29

Zobaczcie niezwykłe kreacje Billego Portera! 50-letni aktor jest ostatnio ozdobą światowych czerwonych dywanów. A to dlatego, że jego kreacje nigdy nie zawodzą. Czy ktoś miał większe wejście podczas ostatniej nowojorskiej Met Gali? Chyba nie! Przecież kto mogły się równać z Billym Porterem przebranym za egipskie bóstwo ze złotymi skrzydłami? Jakby tego było mało aktora na sławną imprezę wniosło w lektyce sześciu obnażonych tragarzy. Billy Porter zapisał się też w historii oscarowej mody. Był bowiem pierwszym mężczyzną, który pojawił się na tej uroczystości w damskiej sukni balowej! Na wytworną suknię Christiana Siriano założył dodatkowo smokingową marynarkę…
Nie wszyscy wiedzą, że popularny dzięki serialowi Pose Billy Porter jest od wielu lat gwiazdą teatrów na Broadway’u. W 2013 roku zdobył nagrodę Tony dla najlepszego aktora w musicalu za swą rolę w spektaklu Kinky Boots, w którym grał drag queen. Sam jednak drag queen nie jest.

Kim jestem? Jestem po prostu mężczyzną, który chodzi w sukienkach. I nie obchodzi mnie, czy to się komuś podoba, czy nie

tłumaczy. A teraz nacieszmy oczy jego niezwykłymi stylizacjami. I zadajmy sobie pytanie, Billy Porter to kolorowy ptak, czy może już ikona mody? 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.