O TYM JEST GŁOŚNO

To ona zaśpiewała piosenkę do najnowszej części Jamesa Bonda. Fani filmu w szoku!

Ma 18 lat i podbija świat. Poznaj Billie Eilish!

Sabina Zięba 14 lutego 2020 11:00

Choć Billie Eilish ma dopiero 18 lat, już zdążyła namieszać w świecie show-biznesu. Zdolna nastolatka przyszła na świat w 2001 roku jako córka Maggie Baird i Patricka O'Connella, którzy pracują w przemyśle rozrywkowym. Już mając osiem lat zaczęła śpiewać w chórze dziecięcym, a swoją pierwszą piosenkę nagrała jako... 13-latka. Nie przeszkadza jej w tym nawet choroba - zespół Tourette'a, z jakim się zmaga od najmłodszych lat. Najnowsze wieści o piosenkarce wprawiły jej wielbicieli w euforię!

Kim jest Billie Eilish? To ona zaśpiewa piosenkę do No Time to Die

Następna część kinowych przygód Jamesa Bonda (w której Daniel Craig wystąpi ostatni raz) będzie miała swoją premierę w kwietniu. 14 lutego poznaliśmy jednak piosenkę, którą do filmu wykonała... Billie Eilish! „Ja śpiewam utwór do nowego Jamesa Bonda. Cooooo?!!”, napisała w swoim stylu na Instagramie Amerykanka. I choć jej wielbiciele nie posiadają się ze szczęścia, wielu obserwatorów rynku muzycznego twierdzi, że to złamanie tradycji bondowskiej. Dotąd większość piosenek promujących filmy o agencie 007 było wykonywanych przez artystów, którzy mogli pochwalić się w chwili nagrywania utworu większym dorobkiem i uznaniem. Billie ma teraz swój czas, ale czy zostanie artystką kochaną przez kolejne pokolenia?

Przypomnijmy, że w zeszłym roku wokalistka została okrzyknięta nowym objawieniem popu. Piosenki Bad Guy czy Ocean Eyes puszczane są w radiach na całym świecie. Oprócz kreatywnego wkładu w swój repertuar, który tworzy blisko współpracując ze swoim bratem i producentem Finneasem, Billie wyróżnia się niesamowitym stylem określanym jako post-emo. Młoda gwiazda zachwyca też ubiorem! Na co dzień stawia na obszerne stylizacje i oversizowe bluzy. Gustuje w projektach znanych domów mody. Od początku mówiła, że jest to celowy zabieg, ponieważ chce uniknąć stygmatyzacji. W jednym z wywiadów podkreślała: „Nikt nie może wyrazić opinii, bo nikt nie widzi, co kryje się pod ubraniem. Nikt nie może powiedzieć: Ona jest gruba, albo: Jest za chuda. Nikt nie powie: Ma gruby tyłek, ani: Ma tyłek jak deska”.

Ze względu na swój oryginalny styl i nowatorskie podejście do mody, Eilish znalazła się już na okładce australijskiego Vogue'a. Jednak nie wszyscy doceniają jej podejście. Mimo starań, by nie być ocenianą przez wygląd, ostatnio pewna fotografia wywołała burzę w Internecie. Do sieci przedostało się zdjęcie, na którym widać zarys jej figury. Jeden z internautów napisał wprost: „Billie Eilish jest gruba”. Na szczęście młoda weganka może liczyć na wsparcie już licznej grupy swoich fanów. Momentalnie stanęli w jej obronie, komentując m. in. „Gdyby ktoś pytał dlaczego Billie Eilish ubiera się w duże ciuchy: nie chce, żeby ktoś komentował jej wygląd”.

A Wam podoba się takie podejście do mody? Zobaczcie jej stylizacje i posłuchajcie najnowszej piosenki!  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!