Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka na wybiegu! Jej figura zachwyca!

Ale czy kreacja nie jest zbyt ekstrawagancka?

Redakcja VIVA! 19 września 2019 13:31
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka pod koniec lipca 2019 roku poinformowała, że przeszła na dietę. Na swoim profilu na Instagramie gwiazda zdradziła, że jest na detoksie wegańskim. Mówiła, że nie tylko skutecznie pomaga jej schudnąć, ale również dzięki niej zdecydowanie lepiej czuje się zdrowotnie.

Katarzyna Skrzynecka - na jakiej jest diecie?

Aktorka zrezygnowała z jedzenia nabiału, mięsa, produktów z glutenem, odstawiła również cukier. Zamieniła na warzywa, nasiona i zdrowe tłuszcze. Po 5 tygodniach diety, Katarzyna schudła 10 kilogramów. Po dwóch miesiącach ponad 14 kg. Więcej o diecie gwiazdy pisaliśmy wcześniej.

W jakim pokazie mody wzięła udział Katarzyna Skrzynecka?

Wczoraj artystka pojawiła się na Wielkim Pokazie Mody z Recyklingu Anny Kubisz. Aktorka została zaproszona przez projektantkę do zaprezentowania jednej z kreacji na wybiegu. Pięknie prezentowała się z obcisłej czarnej sukience, która idealnie podkreślała talię. Publiczność bardzo pozytywnie oceniła metamorfozę aktorki. W ramach tematyki pokazu projektantka ozdobiła sukienkę płytami CD. Sama kreacja średnio przypadła nam do gustu. A Wy co o niej myślicie?

Katarzyna Skrzynecka na wybiegu 2019
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka na wybiegu 2019
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.