Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
Ze świata MODY

Katarzyna Skrzynecka pojawiła się w nowym looku na gali Telekamery 2020!

Jak Wam się podoba stylizacja aktorki?

Redakcja VIVA! 3 lutego 2020 21:31
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, od lat ujmuje swoich fanów optymizmem, naturalnością i pięknym wyglądem. Styl, który preferuje jest zgodny z jej osobowością i zawodem, który wykonuje. Na pierwszym miejscu są dla niej wartości rodzinne, mąż i córka stanowią bazę jej szczęścia. Dlatego ma dystans do siebie, co jest bardzo doceniane przez jej fanów. Jeszcze całkiem niedawno śledziliśmy metamorfozę sylwetki aktorki. Pani Katarzyna postanowiła zmienić swój tryb życia i odżywiania i schudła prawie 20 kg. 49-letnia aktorka wygląda coraz lepiej. Mimo bardzo aktywnego trybu życia konsekwentnie pracuje nad swoim wizerunkiem. Oprócz tego, że jest uznaną, lubianą i bardzo zapracowaną aktorką, przede wszystkim jest również mamą i żoną.

Katarzyna Skrzynecka zmieniła fryzurę w 2020

Na początku roku 2020 aktorka Katarzyna Skrzynecka zdecydowała się na nowoczesne ciecie. Od lat kojarzona była z długimi blond włosami, ale w 2020 jej fryzura uległa zmianie. Gwiazda poddała się metamorfozie, co udokumentowała na swoim instagramie. Aktorka ma teraz włosy do ramion, które układa w naturalne fale. Użytkownicy na instagramie piszą, że wygląda o 10 lat młodziej. Dzisiejszego wieczoru, 4 lutego 2020 Pani Katarzyna pojawiła się na gali rozdania nagród Telekamery 2020. Miała na sobie srebrzystą suknię, długości maxi i czarną kopertówkę. Jak Wam się podoba nowy look Katarzyny Skrzyneckiej?

Gwiazdy na gali Telekamery 2020
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka na gali Telekamery 2020
Fot. Akpa

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.