Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE
o tym się mówi

Katarzyna Glinka zachwyciła ciążową stylizacją! Zmieniła również fryzurę!

Aktorka promienieje w ciąży!

Redakcja VIVA! 4 lutego 2020 16:31
Katarzyna Glinka, Viva! grudzień 2011, 26/2011
Fot. Iza Grzybowska/MOVE

Katarzyna Glinka była jedną z gwiazd tegorocznej gali Telekamery 2020. Walczyła o statuetkę dla najbardziej lubianej aktorki telewizyjnej wraz z Magdaleną Cielecką, Kingą Preis, Martą Żmudą Trzebiatowską. Mimo, że w tym roku statuetkę otrzymała Kinga Preis, to Katarzyna Glinka czuła się doskonale. Aktorka wyglądała zjawiskowo, po raz pierwszy pokazała się na imprezie z ciążowym brzuszkiem. Oprócz Katarzyny Glinki, na czerwonym dywanie w ciąży zaprezentowała się również Marta Żmuda Trzebiatowska. Obie aktorki podzieliły się swoją radością związaną z oczekiwania na kolejne dziecko pod koniec ubiegłego roku. Katarzyna Glinka ma już 7-letniego syna Filipa, który jest owocem związku aktorki z biznesmenem Przemysławem Gołdonem. Na gali wręczenia Telekamer towarzyszył jej narzeczony, Jarosław Bieniecki.

Jak prezentowała się Katarzyna Glinka na gali Telekamery 2020?

Aktorka Katarzyna Glinka na gali pokazała się w eleganckiej czerwonej sukni od Violi Piekut, która pięknie podkreślała krągłości ciążowe gwiazdy. Miała również nową fryzurę, nowoczesne cięcie idealnie pasowało do klimatu i estetyki stylizacji. Co po gali napisała na swoim profilu na Instagramie Katarzyna Glinka?

Było naprawdę odświętnie, fajnie jest znaleźć się w gronie wyróżnionych i nominowanych. To Wasza zasługa. Jednocześnie gratuluję wszystkim zwycięzcom!!! Przede mną teraz czas zupełnie inny niż ten z czerwonego dywanu, kompletowanie wyprawki, wózki i książki edukacyjne. Bądźcie tutaj ze mną wszystkie Mamy . Będziemy się wspierać @violapiekut dziękuję, że tego wieczoru czułam się wyjątkowo ❤️

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

aaa wszyscy już wrzucili zdjęcia z wczorajszej gali , ja jak zwykle spóźniona 😆 zatem about last night :):):) to był wyjątkowy wieczór , właściwie święto telewizji i wszystkich , którzy pracują na ostateczny obraz tego co oglądamy. Było naprawdę odświętnie :) fajnie jest znaleźć się w gronie wyróżnionych i nominowanych 😀 to Wasza zasługa. Jednocześnie gratuluję wszystkim zwycięzcom!!! Przede mną teraz czas zupełnie inny niż ten z czerwonego dywanu 😃🤱🏻 kompletowanie wyprawki , wózki i książki edukacyjne:):):) bądźcie tutaj ze mną wszystkie Mamy . Będziemy się wspierać 💪🏻😀😀 @violapiekut dziękuję ,ze tego wieczoru czułam się wyjątkowo ❤️ make up @joannarydzynska.makeup Kochana pomogłaś mi usunąć zmęczenie nieprzespanej nocy 😘 @iwonaryszkowska_stylist dziękuję za dodatki, Twoją pogodę ducha i uśmiech 😘 @kazar #gala#aboutlastnight#telekamery#praca#actress#

Post udostępniony przez Kasia Glinka (@katarzynaglinka)

 

Gwiazdy na gali Telekamery 2020
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.