Kasia Warnke 2019
Fot. East News
Ze świata mody

Katarzyna Warnke pojawiła się na jednej z imprez! Jak prezentuje się po porodzie?

Wygląda na szczęśliwą!

Redakcja VIVA! 2 października 2019 15:32
Kasia Warnke 2019
Fot. East News

Katarzyna Warnke znana polska aktorka związana z aktorem Piotrem Stramowskim, niedawno urodziła dziecko. W wywiadzie dla Urody Życia o swojej ciąży: "Myślę, że nie jestem postrzegana jako osoba skryta i niedostępna w przestrzeni medialnej, ale lubię panować nad sytuacją, kontrolować informacje wypływające na mój temat. (...) Chciałam ciążę utrzymać jak najdłużej w sekrecie, dlatego postanowiłam konsekwentnie zaprzeczać. I choć większość internautów zareagowała dowcipnie na ten zabieg, pojawiły się również zarzuty, że oszukałam fanów. Cóż, naruszono moją intymność i po prostu się broniłam ”.

Katarzyna Warnke, Elle Style Awards 2019
Fot. East News

Teraz młoda mama wygląda na spokojną, szczęśliwą i gotową na nowe wyzwania. Wczoraj pojawiła się na oficjalnej imprezie Elle Style Awards, na której zachwyciła wszystkich stylowym i bardzo kobiecym lookiem.  Na imprezie pojawiły się również inne polskie gwiazdyNajpiękniejszy dodatek, jaki włożyła Katarzyna Warnke, na tę imprezę magazynu Elle? Zdecydowanie uśmiech!

Jak wyglądała Katarzyna Warnke, na Elle Style Awards 2019?

Postawiła na klasykę, ale ciekawym wydaniu. Miała na sobie sukienkę maxi w modne w tym sezonie groszki, wiązaną przy szyi w stylu retro. Piękne odkryte pantofle na słupku, które połączyła z czarnymi rajstopami oraz płaszcz w pepitkę, który świetnie komponował się z sukienką. Krótką fryzurę podkreśliła kolczykami oraz kobiecym makijażem (doskonale dobrana bordowa pomadka). Wyglądała naprawdę świetnie! Nie możemy się doczekać kolejnych stylizacji Katarzyny Warnke.

Katarzyna Warnke, Elle Style Awards 2019
Fot. East News

Katarzyna Warnke, Elle Style Awards 2019
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?