Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
Stylizacje gwiazd

Karolina Szostak w pięknej czerwonej sukni na 48 Balu Polski w Londynie!

Niesamowita stylizacja prezenterki!

Redakcja VIVA! 2 lutego 2020 17:32
Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak to prezenterka, która od kilku już lat zachwyca swoją niecodzienną i spektakularną metamorfozą. Jakiś czas temu dziennikarka postanowiła pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i schudła aż 30 kg. To była naprawdę imponująca przemiana, a co najważniejsze gwiazda do dnia dzisiejszego utrzymuje swoją wagę i prezentuje się rewelacyjnie. Jej stylizacje na czerwonym dywanie są inspiracją dla wielu kobiet w Polsce. Fanki na instagramie kibicują Karolinie Szostak i podziwiają jej urodę. Prezenterka jest przykładem konsekwencji i siły woli oraz tego, że każda z nas może powalczyć z własnymi słabościami w każdym wieku i wyglądać lepiej niż kiedykolwiek. Jesteśmy wielkimi fanami Karoliny Szostak.

Karolina Szostak w czerwonej sukni na 48 Balu Polski w Londynie w 2020

Sobotni wieczór 1 lutego 2020, Karolina Szostak spędziła na 48 Balu Polski w Londynie. Prezenterka wystąpiła w przepięknej i spektakularnej kreacji, która idealnie podkreśliła idealną sylwetkę gwiazdy. Bal odbywał się w Hotelu Hilton Park w Londynie. Bal Polski ma specjalne miejsce w historii polskiej emigracji w Wielkiej Brytanii i sercach Polaków na wyspie. Pomysłodawcą Balu, z którego dochód przeznaczony był na Skarb Narodowy rządu na emigracji, był współpracownik Generała Andersa. Generał tę inicjatywę entuzjastycznie poparł i w roku 1970 został jego patronem. Tę tradycję kontynuowała przez wiele lat jego żona Irena Anders, a ich córka Anna-Maria Anders jest częstym gościem honorowym Balu – również tegorocznym. Bal Polski jest inicjatywą charytatywną organizowaną przez wolontariuszy. Jest to nie tylko okazja do wspaniałej zabawy, ale również do zbierania funduszy na szczytne cele. W tym roku dochód z Balu będzie wspierał Odział Onkologiczny w szpitalu w Starachowicach (a w szczególności będzie przeznaczony na zakup systemu PAXMAN zapobiegający wypadaniu włosów w trakcie leczenia onkologicznego), oraz na potrzeby Lady Ryder of Warsaw Memorial Trust. Co roku Bal ma wiodący temat, który wiąże się z rocznicą historyczną lub jubileuszem narodowym. Tematem 48 Balu jest Bitwa Warszawska, której setną rocznicę obchodzimy w tym roku.

Suknia Karoliny Szostak była zjawiskowa

Suknia była w odcieniu intensywnej czerwieni, bez ramiączek i precyzyjnie przylegająca do ciała. Na uwagę zasługuje też tył sukni, która była przedłużana delikatnym trenem.  Za jej projekt odpowiadała Viola Piekut. Gwiazda uzupełniła stylizację delikatną biżuterią, stonowanym eleganckim makijażem oraz czerwoną kopertówką. Całość prezentowała się naprawdę pięknie. Zobaczcie zdjęcia z Instagrama, które opublikowała gwiazda.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bal

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bal #ladyinred💃💋💄👠

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#bal #londyn @violapiekut #❤️💃💃💃 @bartek_indyka

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.