Wieniawa wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News
Stylizacje gwiazd

Julia Wieniawa zachwyciła stylową kreacją na wiosennej ramówce stacji Polsat!

Czy to już wiosna?

Redakcja VIVA! 4 marca 2020 20:23
Wieniawa wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych gwiazd młodego pokolenia. Artystka nie tylko świetnie wygląda i dba o swoje ciało, ale również odważnie eksperymentuje z modą, bawi się trendami i świadomie dobiera je do swojej osobowości. Bardzo lubimy obserwować stylizacje Julii Wieniawy, często je komentujemy. Trzeba przyznać, że podczas dzisiejszej wiosennej ramówki stacji Polsat Julia Wieniawa zachwyciła pomysłem, kreatywnością i wyczuciem trendów na wiosnę 2020. Jej kreacja wyjątkowo przypadła nam do gustu i te dodatki...

Jak wyglądała Julia Wieniawa podczas wiosennej ramówki stacji Polsat 2020

Artystka wybrała piękny zielony komplet, biustonosz plus spódnica, który doskonale podkreślił jej zadbane, wysportowane ciało. Trzeba przyznać, że ten odcień zieleni był naprawdę wyjątkowy! Wiosenny i bardzo modny outfit gwiazdy skradł serca fotoreporterów. Do kreacji aktorka dobrała oryginalną torebkę w odcieniu dojrzałej pomarańczy oraz stylowe sandały na szpilce, wiązane wokół kostki. Spódnica przykuwała uwagę, miała odważne rozcięcie, dzięki któremu Julia mogła swobodnie pozować na ściance i eksponować opalone zgrabne nogi. Zachwyciła nas również ścianka, była pięknie ozdobiona kwiatami. Kreacje gwiazd na tle kwiatów prezentowały się znakomicie! Zobaczcie wszystkie stylizacje gwiazd, podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat.

Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News
Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News
Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.