Wieniawa wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News
Stylizacje gwiazd

Julia Wieniawa zachwyciła stylową kreacją na wiosennej ramówce stacji Polsat!

Czy to już wiosna?

Redakcja VIVA! 4 marca 2020 20:23
Wieniawa wiosenna ramówka Polsatu 2020
Fot. East News

Julia Wieniawa to zdecydowanie jedna z najlepiej ubranych gwiazd młodego pokolenia. Artystka nie tylko świetnie wygląda i dba o swoje ciało, ale również odważnie eksperymentuje z modą, bawi się trendami i świadomie dobiera je do swojej osobowości. Bardzo lubimy obserwować stylizacje Julii Wieniawy, często je komentujemy. Trzeba przyznać, że podczas dzisiejszej wiosennej ramówki stacji Polsat Julia Wieniawa zachwyciła pomysłem, kreatywnością i wyczuciem trendów na wiosnę 2020. Jej kreacja wyjątkowo przypadła nam do gustu i te dodatki...

Jak wyglądała Julia Wieniawa podczas wiosennej ramówki stacji Polsat 2020

Artystka wybrała piękny zielony komplet, biustonosz plus spódnica, który doskonale podkreślił jej zadbane, wysportowane ciało. Trzeba przyznać, że ten odcień zieleni był naprawdę wyjątkowy! Wiosenny i bardzo modny outfit gwiazdy skradł serca fotoreporterów. Do kreacji aktorka dobrała oryginalną torebkę w odcieniu dojrzałej pomarańczy oraz stylowe sandały na szpilce, wiązane wokół kostki. Spódnica przykuwała uwagę, miała odważne rozcięcie, dzięki któremu Julia mogła swobodnie pozować na ściance i eksponować opalone zgrabne nogi. Zachwyciła nas również ścianka, była pięknie ozdobiona kwiatami. Kreacje gwiazd na tle kwiatów prezentowały się znakomicie! Zobaczcie wszystkie stylizacje gwiazd, podczas prezentacji wiosennej ramówki Telewizji Polsat.

Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News
Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News
Julia Wieniawa, wiosenna ramówka Polsat 2020
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?