Jennifer Lopez i Shakira, Super Bowl 2020
Fot. East News
O tym się mówi

To będzie show! Jennifer Lopez i Shakira na konferencji przed Super Bowl 2020!

Zobaczcie jak wyglądały!

Redakcja VIVA! 31 stycznia 2020 16:31
Jennifer Lopez i Shakira, Super Bowl 2020
Fot. East News

Jennifer Lopez i Shakira promują swój występ na Super Bowl 2020. W czwartek po południu pojawiły się na specjalnej konferencji prasowej. Jennifer jak zawsze błyszczała, miała na sobie piękne spodnie z wysokim stanem oraz stylowy top stylizowany na biustonosz oraz cudowne białe szpilki, zapinane w okolicy kostki. W doskonale ułożonych włosach i delikatnym makijażu glow, prezentowała się naprawdę pięknie. Oczywiście uwagę przykuwał jej umięśniony brzuch! Shakira postawiła zdecydowanie na luźny i codzienny look. Niestety w porównaniu z Jennifer Lopez wyglądała dosyć skromnie. Długie włosy Shakiry zakrywały biały T-Shirt z nadrukiem, który włożyła do jeansów i białych botków.

Jennifer Lopez, konferencja Super
Fot. East News

To będzie show! Już 2 lutego Super Bowl 2020

Już 2 lutego Jennifer Lopez i Shakira wystąpią na Super Bowl 2020. Artystki rozgrzeją publiczność w Hard Rock Stadium w Miami Gardens podczas finału NFL. Jennifer Lopez i Shakira zaśpiewają swoje największe hity. Z pewnością usłyszymy latynoskie "Let's Get Loud" i "Loca", czy taneczne "On the Floor". Znając możliwości obu gwiazd, nie zabraknie zapewne wymagających choreografii tanecznych. Lopez na scenie będzie towarzyszyć na przykład polska tancerka, Klaudia Antos. Zobacz jak prezentowały się na konferencji!

Jennifer Lopez, konferencja Super Bowl 2020
Fot. East News

Jennifer Lopez, konferencja Super Bowl 2020
Fot. East News

Shakira konferencja Super Bowl 2020
Fot. East News

Shakira konferencja Super Bowl 2020
Fot. East News

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.