Jennifer Grey, Dirty Dancing
Fot. Getty Images
Z życia gwiazd

Jennifer Grey z filmu Dirty Dancing znów zatańczy w filmie!

Aktorka pracuje nad nowym projektem!

Aleksandra Frankowska 16 lipca 2020 16:31
Jennifer Grey, Dirty Dancing
Fot. Getty Images

Jennifer Grey, amerykańska aktorka, która popularność i rozpoznawalność na całym świecie zyskała dzięki roli Baby w Dirty Dancing pracuje obecnie nad nowym filmem. Udało jej się nawiązać współpracę ze studiem, które posiada prawa do filmu sprzed lat. Jak na razie szczegóły trzymane są w tajemnicy, jednak każda kolejna informacja bardzo podkręca fanów! Czy będzie to hit na miarę poprzedniego?

Baby z Dirty Dancing znów tańczy w 2020?

Jeden film z przeszłości sprawił, że Jennifer Grey zna na świecie niemal każdy. Kultowa rola Baby wraz z Patrickiem Swayze sprawiła, że gwiazda stała się rozpoznawalna, jednak nie zrobiła zawrotnej kariery aktorskiej. Zniknęła ze świata show-biznesu na kilka lat po premierze filmu, jednak jak donoszą media zza oceanu, już niedługo powróci w wielkim stylu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

the times of our lives... #oscarthrowback #patrick #patrickswayze #dirtydancing #80s #thetimeofourlives

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

Nowy, taneczny projekt Jennifer Grey

Nie trudno się domyślić, że najnowszy projekt aktorki dotyczyć będzie oczywiście tańca. Według informacji mediów, fabuła filmu, który powstanie będzie miała miejsce w latach 90., a sama Grey będzie nie tylko aktorką, ale również producentką. Póki co, szczegóły projektu trzymane są w ścisłej tajemnicy, jednak wiadomo, że taniec odegra w nim kluczową rolę, a wszystko to za sprawą Kenny’ego Ortegi, choreografa z filmu Dirty Dancing, z którym niedawno spotkała się Grey. Czy to będzie powrót Jennifer Grey na miarę prawdziwej gwiazdy? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

i have no recollection of this pic, but i wish i could tell my younger self about all the beautiful and scary adventures ahead, and that i’ll survive it all, and feel so many highs and lows, and learn so much, and know love, and will someday find my person, and we would have a wonderful daughter that makes me feel like i won the lottery, and have multiple spinal surgeries and cancer, and still be dancing more than ever, and that a cozy night at home in the rain would be my idea of heaven. that i would have a sense of myself and my value regardless of what anyone else thinks. and that i’ll be grateful for it all. (thanks @jennifer_grey.de for posting this.)

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#80sheadshot #OG #oldheadshotday a day late

Post udostępniony przez Jennifer Grey (@jennifer_grey)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.