Jennifer Aniston kończy 50 lat. Jak zmieniła się aktorka Przyjaciół
Fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS
Z życia gwiazd

Jennifer Aniston ma tatuaż na nadgarstku! Jaka jest jego tajemnicza historia?

Odsłoniła go przez przypadek?

Redakcja VIVA! 29 czerwca 2020 18:15
Jennifer Aniston kończy 50 lat. Jak zmieniła się aktorka Przyjaciół
Fot. Anthony Harvey/PictureGroup/EAST NEWS

Jennifer Aniston to jedna z najpiękniejszych kobiet świata. Od lat jest inspiracją dla wielu kobiet, była żona Brada Pitta uchodzi za zwolenniczkę klasycznego stylu ubierania, luźnego trybu życia i romantycznej natury. Bardzo lubi otaczać się zaufanymi ludźmi i cechuje ją wyrafinowane poczucie humoru. Wydawało się jednak, że Jennifer Aniston nie jest fanką tatuaży – aktorka od zawsze stawiała na klasykę i tym się głównie kieruje, kiedy wybiera zachwycające stylizacje na czerwony dywan. Jen ma jednak dwa tatuaże, ale są one na tyle subtelne, że większość fanów ich nie zauważyła. Pierwszy tatuaż Jennifer ma na stopie, można było go podziwiać podczas gal, kiedy aktorka miała szpilki z odkrytymi palcami. Drugi delikatny tatuaż, aktorka zrobiła sobie na nadgarstku, wiemy jaką kryje w sobie tajemnicę!

Co oznacza tatuaż Jennifer Aniston na nadgarstku?

Sporo celebrytów – jak Ariana Grande, Lady Gaga, Demi Lovato, Sara Boruc czy Maja Sablewska pokazują w sieci mimochodem swoje tatuaże. Fani gwiazd uwielbiają obserwować tatuaże swoich idoli i się nimi inspirować – ale okazuje się, że wielbiciele Jennifer Aniston przegapili tę część u aktorki. Jennifer Aniston to ogromna wielbicielka zwierząt. Aktorka przez lata miała psa, który wabił się Norman – Jennifer była do niego bardzo przywiązana. Po jego śmierci, w 2011 roku Aniston postanowiła uczcić pamięć najlepszego przyjaciela i zrobiła mały tatuaż na stopie, który ma jej zawsze o nim przypominać. Drugi tatuaż – na nadgarstku ma wytatuowane dwie liczby 11 – w rozmowie z przyjaciółką Aniston nie chciała dokładnie zdradzić, co on oznacza. Wiadomo, że tatuaż jest dla niej bardzo ważny i ma szczególne znaczenie. Aktorka przywiązuje ogromną uwagę do liczb. Wierzy, że konkretne liczby przynoszą szczęście. Tatuaż na nadgarstku ma mieć powiązanie z jej urodzinami - 11 lutego.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Girl’s best friend... bring Clyde to work day.

Post udostępniony przez Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Jaki-tatuaz-na-nadgarstku-ma-Jennifer-Aniston
Fot. Getty Images
Jennifer-Aniston-tatuaz-2020
Fot. Getty Images
 

Jaki-tatuaz-na-stopie-jennifer-aniston-2020
Fot. Getty Images

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.