Małgorzata-Szumowska-Wenecja2020
Fot. Getty Images
Festiwal Filmowy Wenecja 2020

Jak prezentuje się reżyserka Małgorzata Szumowska na Festiwalu Filmowym w Wenecji 2020?

Podoba Wam się ta stylizacja?

Redakcja VIVA! 7 września 2020 14:31
Małgorzata-Szumowska-Wenecja2020
Fot. Getty Images

2 września ruszyła 77.edycja Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Wenecji. O główną nagrodę - Złotego Lwa - ubiega się osiemnaście produkcji, w tym osiem zrealizowanych przez kobiety. Wśród nich, po raz pierwszy od pięciu lat, jest polski film: Śniegu już nigdy nie będzie Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta, który jest jednocześnie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszy film międzynarodowy. Szumowska przyznała, że prezentacji jej filmu na festiwalu w Wenecji "towarzyszy rodzaj pewnej ekscytacji".

Myślę, że dla polskiego kina, dla polskiego filmowca to jest bardzo duże osiągnięcie. To jest akurat festiwal, na którym tak często nie goszczą filmy polskich twórców. Wenecja to jest coś wyjątkowego. Na pewno dla mnie i dla Michała to jest jakiś krok do przodu na międzynarodowej arenie filmowej - dodała reżyserka.

Jak wyglądała Małgorzata Szumowska na czerwonym dywanie w Wenecji 2020

Reżyserka jak zawsze wybrała minimalizm i elegancję. Miała na sobie piękną małą czarną z iskrzącym się kołnierzykiem bebe. Uwagę przykuwały minimalistyczne tatuaże artystki, oraz świetnie obcięte  i wystylizowane włosy. Co myślicie o tej stylizacji? 

Stylizacja-Szumowska-Wenecja-2020
Fot. Getty Images

Małgorzata-Szumowska-na-festiwalu-w-wenecji
Fot. Getty Images

Wenecja 2020: Szumowska, Rosati, Ostaszewska
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Welcome Venice

Post udostępniony przez Małgorzata Szumowska (@szumowska.m)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Challenge Accepted

Post udostępniony przez Małgorzata Szumowska (@szumowska.m)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Szumowska (@szumowska.m)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.