Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019
O tym się mówi

Jak Dorota Szelągowska wyglądała na swojej studniówce?

Gwiazda pokazała zdjęcie, czy wypadła dobrze?

Redakcja VIVA! 25 stycznia 2020 18:31
Dorota Szelągowska 2019
Fot. Dorota Szelągowska 2019

Dekoratorka wnętrz i córka pisarki Katarzyny Grocholi, Dorota Szelągowska to prywatnie mama dwójki dzieci i szczęśliwa żona. Gwiazda ma bardzo dużo zwolenniczek w mediach społecznościowych i nie tylko. Fanki podziwiają ją za naturalność, charyzmę i intuicję w pracy, którą wykonuje z pasją i zaangażowaniem. Pani Dorota jest również dla nich inspiracją jeśli chodzi o wygląd. Nic zatem dziwnego, że każda metamorfoza Doroty Szelągowskiej jest bacznie obserwowana i komentowana w mediach społecznościowych. Całkiem niedawno dekoratorka zrzuciła prawie 30 kg, potem byliśmy świadkami jej nowego looku na sezon 2020. Co ty razem wywołało lawinę komentarzy na profilu Pani Doroty?

Dorota Szelągowska pokazała, jak wyglądała podczas swojej studniówki

Jakiś czas temu po raz pierwszy pokazała fanom swojego pełnoletniego syna i pochwaliła się relacją z jego 18. urodzin, na których bawiła się w towarzystwie byłego męża. W piątek Dorota Szelągowska postanowiła nieco powspominać i za pośrednictwem profilu na Instagramie, podzieliła się z obserwatorami swoim zdjęciem sprzed ponad dwóch dekad. Okazuje się, że wspomnienia przywołała studniówka syna.

21 lat temu. Moja studniówka. Dziś jadę na studniówkę syna. Dziwne uczucie - czytamy pod zdjęciem

Pani Dorota wypowiedziała się również na temat swojej studniówkowej stylizacji, która naszym zdaniem była naprawdę piękna.

Suknia - Księstwo Warszawskie, wypożyczona z TVP, w której wtedy pracowałam. Włosy "posprejowane" na złoto sprejem do mebli - wspomina Dorota Szelągowska

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@werandahome #tujestpięknie ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.