Zobaczcie... klony Kim Kardashian!

Sabina Zięba 5 lutego 2018 10:00

Po tym, jak Kanye West zrezygnował z udziału w nowojorskim tygodniu mody, musiał znaleźć inny sposób na promocję i pokazanie szóstej kolekcji swojej marki. Jego pomysł zaskoczył wszystkich fanów!

Polecamy też: Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

 

Yeezy Season 6

Sprawdzając na Instagramie hasztag #YeazzySeason6 zobaczymy niezliczoną ilość sobowtórów Kim Kardashian! Czym to jest spowodowane? Otóż Kanye postanowił zainspirować się zdjęciami, które robią paparazzi jego małżonce i wykorzystać jej wizerunek. Jednak oprócz samej Kim, ubrania z kolekcji Yeezy zaprezentowały na fotografiach również... jej popularne koleżanki! W ten sposób możemy na nich zobaczyć wieloletnią przyjaciółkę celebrytki – Paris Hilton, najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner – Jordyn Woods, a także bliźniaczki Clermont, projektantkę Sami Miró czy Sierrę Skye. Zdjęcia gwiazd są do siebie łudząco podobne i na pierwszy rzut oka można je pomylić z Kardashianką! Przedstawiają one klony w codziennych sytuacjach - podczas wysiadania z samochodu, tankowania auta, wizyty w sklepie... Błyskawicznie rozeszły się po sieci, a raper znalazł łatwy i ciekawy sposób marketingowy na promocję. Podoba Wam się jego pomysł?

1/6
Copyright @East News
1/6

2/6
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Copyright @Instagram
3/6

4/6
Copyright @Instagram
4/6

5/6
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.