ZE ŚWIATA MODY

Kanye West w zaskakujący sposób promuje nową kolekcję!

Zobaczcie... klony Kim Kardashian!

Sabina Zięba 5 lutego 2018 10:00

Po tym, jak Kanye West zrezygnował z udziału w nowojorskim tygodniu mody, musiał znaleźć inny sposób na promocję i pokazanie szóstej kolekcji swojej marki. Jego pomysł zaskoczył wszystkich fanów!

Polecamy też: Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

 

Yeezy Season 6

Sprawdzając na Instagramie hasztag #YeazzySeason6 zobaczymy niezliczoną ilość sobowtórów Kim Kardashian! Czym to jest spowodowane? Otóż Kanye postanowił zainspirować się zdjęciami, które robią paparazzi jego małżonce i wykorzystać jej wizerunek. Jednak oprócz samej Kim, ubrania z kolekcji Yeezy zaprezentowały na fotografiach również... jej popularne koleżanki! W ten sposób możemy na nich zobaczyć wieloletnią przyjaciółkę celebrytki – Paris Hilton, najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner – Jordyn Woods, a także bliźniaczki Clermont, projektantkę Sami Miró czy Sierrę Skye. Zdjęcia gwiazd są do siebie łudząco podobne i na pierwszy rzut oka można je pomylić z Kardashianką! Przedstawiają one klony w codziennych sytuacjach - podczas wysiadania z samochodu, tankowania auta, wizyty w sklepie... Błyskawicznie rozeszły się po sieci, a raper znalazł łatwy i ciekawy sposób marketingowy na promocję. Podoba Wam się jego pomysł?

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.