Zobaczcie... klony Kim Kardashian!

Sabina Zięba 5 lutego 2018 10:00

Po tym, jak Kanye West zrezygnował z udziału w nowojorskim tygodniu mody, musiał znaleźć inny sposób na promocję i pokazanie szóstej kolekcji swojej marki. Jego pomysł zaskoczył wszystkich fanów!

Polecamy też: Te kurtki są najmodniejsze w tym sezonie! Zobaczcie, jak noszą je gwiazdy!

 

Yeezy Season 6

Sprawdzając na Instagramie hasztag #YeazzySeason6 zobaczymy niezliczoną ilość sobowtórów Kim Kardashian! Czym to jest spowodowane? Otóż Kanye postanowił zainspirować się zdjęciami, które robią paparazzi jego małżonce i wykorzystać jej wizerunek. Jednak oprócz samej Kim, ubrania z kolekcji Yeezy zaprezentowały na fotografiach również... jej popularne koleżanki! W ten sposób możemy na nich zobaczyć wieloletnią przyjaciółkę celebrytki – Paris Hilton, najlepszą przyjaciółkę Kylie Jenner – Jordyn Woods, a także bliźniaczki Clermont, projektantkę Sami Miró czy Sierrę Skye. Zdjęcia gwiazd są do siebie łudząco podobne i na pierwszy rzut oka można je pomylić z Kardashianką! Przedstawiają one klony w codziennych sytuacjach - podczas wysiadania z samochodu, tankowania auta, wizyty w sklepie... Błyskawicznie rozeszły się po sieci, a raper znalazł łatwy i ciekawy sposób marketingowy na promocję. Podoba Wam się jego pomysł?

1/6
Copyright @East News
1/6

2/6
Copyright @Instagram
2/6

3/6
Copyright @Instagram
3/6

4/6
Copyright @Instagram
4/6

5/6
Copyright @Instagram
5/6

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.