Gabi Drzewiecka stylizacje na co dzień 2019
Fot. Instagram/Gabi Drzewiecka
ZE ŚWIATA MODY

Jak Gabi Drzewiecka ubiera się na co dzień? Typujemy najlepsze stylizacje!

Złote spodnie to hit!

Redakcja VIVA! 20 września 2019 18:31
Gabi Drzewiecka stylizacje na co dzień 2019
Fot. Instagram/Gabi Drzewiecka

Gabi Drzewiecka uwielbia modę. Jej profil na Instagramie zachwyca, nie tylko ze względu na urodę prezenterki ale również świetnie wykonane zdjęcia w stylu street style oraz naprawdę dopracowane i przemyślane stylizacje. Na czerwonym dywanie Gabi Drzewiecka oczywiście również zaskakuje oryginalnymi kreacjami, ale my jesteśmy fanami jej stylizacji na co dzień z hasztagiem #wbiegu. Trzeba przyznać, że stylówki prezenterki są naprawdę finezyjne, nowoczesne i doskonale oddają temperament Gabi Drzewieckiej. Tym samym Gabi wyrasta na modową influencerkę. 

Gabi Drzewiecka na co dzień 2019
Fot. Instagram/Gabi Drzewiecka

Jakie stylizacje i ubrania lubi Gabi Drzewiecka w 2019?

Gabi Drzewiecka uwielbia połączenie klasyki z nowoczesnością. Dlatego na co dzień preferuje białe koszule z podwiniętymi rękawami (dzięki temu pokazuje tatuaże, które ma na rękach). Łączy je z jeansami, sneakersami oraz fantazyjną biżuterią. Bardzo lubi również, kiedy jeden element jej stylizacji przykuwa uwagę. Najczęściej są to spodnie (np. złote), ekstrawaganckie okulary przeciwsłoneczne lub kaskady naszyjników na szyi. Uwielbia oryginalne, kolorowe torebki zazwyczaj przewieszoną przez ramię. Ma ich naprawdę dużo, w różnych wersjach kolorystycznych. Poczucie humoru oraz dystans do siebie sprawia, że Gabi potrafi traktować modę z przymróżeniem oka i wychodzi jej to świetnie. Sprawdźcie najciekawsze stylówki Gabi Drzewieckiej!

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.