Dawid Woliński 2019
Fot. Dawid Woliński/Instagram
Metamorfozy gwiazd

Projektant Dawid Woliński radykalnie zmienił kolor włosów!

Czy wygląda lepiej?

Redakcja VIVA! 20 listopada 2019 19:31
Dawid Woliński 2019
Fot. Dawid Woliński/Instagram

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody w Polsce. Modowy hedonista, rzadko chwali się swoim życiem prywatnym, za to z przyjemnością prezentuje swój codzienny lifestyle w social mediach. Jego kreacje noszą zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy np. Paris HiltonNicole Richie czy Dita von Teese. Widzowie TVN znają go z roli jurora w programie Top Model. Z kolegą z programu, znanym fotografem Marcinem Tyszką, był bohaterem reality show Woli & Tysio na pokładzie.  To wielki miłośnik selfie, zwłaszcza wykonywanych w jego ulubionej windzie. Projektant ma 42 lata, do 2000 roku mieszkał we Włocławku, gdzie uczęszczał do Prywatnego Liceum Plastycznego. Następnie rozpoczął naukę  w  Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Swoją pracę zawodową rozpoczynał jako stylista magazynów o modzie. Jego pierwsza autorka kolekcja powstała w 2003 roku. W 2006 roku zadebiutował w Nowym Jorku, gdzie również odniósł sukces i podpisał kontrakt z ekskluzywnym butikiem w Los Angeles.

Dawid Woliński i jego aktywność na Instagramie

Nie ma o czym mówić, Dawid Woliński doskonale wyczuwa klimat social mediów. Był jednym z pierwszych polskich celebrytów, którzy zaczęli fotografować swoje stylizacje w lustrze w windzie. Projektant uwielbia improwizować nie tylko jeśli chodzi o stylizacje - a jest w tym naprawdę dobry. Ale również chętnie zmienia fryzury i pokazuje swoje ciało. Eksperymentuje z kolorami i cięciami, a potem odważnie dokumentuje to na Instagramie. Podczas imprezy związanej z 7. urodzinami Fundacji Wiewiórki Julii, projektant pojawił się w szokującym odcieniu białego blondu. Czy podoba Wam się taka zmiana?

Dawid Woliński
Fot. AKPA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.