Dawid Woliński 2019
Fot. Dawid Woliński/Instagram
Metamorfozy gwiazd

Projektant Dawid Woliński radykalnie zmienił kolor włosów!

Czy wygląda lepiej?

Redakcja VIVA! 20 listopada 2019 19:31
Dawid Woliński 2019
Fot. Dawid Woliński/Instagram

Dawid Woliński jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych projektantów mody w Polsce. Modowy hedonista, rzadko chwali się swoim życiem prywatnym, za to z przyjemnością prezentuje swój codzienny lifestyle w social mediach. Jego kreacje noszą zarówno polskie, jak i zagraniczne gwiazdy np. Paris HiltonNicole Richie czy Dita von Teese. Widzowie TVN znają go z roli jurora w programie Top Model. Z kolegą z programu, znanym fotografem Marcinem Tyszką, był bohaterem reality show Woli & Tysio na pokładzie.  To wielki miłośnik selfie, zwłaszcza wykonywanych w jego ulubionej windzie. Projektant ma 42 lata, do 2000 roku mieszkał we Włocławku, gdzie uczęszczał do Prywatnego Liceum Plastycznego. Następnie rozpoczął naukę  w  Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi i Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. Swoją pracę zawodową rozpoczynał jako stylista magazynów o modzie. Jego pierwsza autorka kolekcja powstała w 2003 roku. W 2006 roku zadebiutował w Nowym Jorku, gdzie również odniósł sukces i podpisał kontrakt z ekskluzywnym butikiem w Los Angeles.

Dawid Woliński i jego aktywność na Instagramie

Nie ma o czym mówić, Dawid Woliński doskonale wyczuwa klimat social mediów. Był jednym z pierwszych polskich celebrytów, którzy zaczęli fotografować swoje stylizacje w lustrze w windzie. Projektant uwielbia improwizować nie tylko jeśli chodzi o stylizacje - a jest w tym naprawdę dobry. Ale również chętnie zmienia fryzury i pokazuje swoje ciało. Eksperymentuje z kolorami i cięciami, a potem odważnie dokumentuje to na Instagramie. Podczas imprezy związanej z 7. urodzinami Fundacji Wiewiórki Julii, projektant pojawił się w szokującym odcieniu białego blondu. Czy podoba Wam się taka zmiana?

Dawid Woliński
Fot. AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.