Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O tym się mówi

Co się stało z fryzurą Magdy Mołek! Metamorfoza przed Nowym Rokiem 2021?

Dziennikarka uwielbia eksperymenty!

Redakcja VIVA! 13 grudnia 2020 18:31
Magda Mołek, VIVA! nr 12, czerwiec 2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Znana i lubiana prezenterka Magda Mołek, od lat zachwyca swoich fanów stylem i wizerunkiem. Jest konsekwentna w swoim wyglądzie i doskonale wie, w czym wygląda dobrze i jaki look podkreśla jej naturalne piękno! Fryzjer gwiazd, Łukasz Urbański, wpadł na pomysł, żeby w swoich relacjach na Instagramie dzielić się z obserwatorami metamorfozami gwiazd. Pokazał już, jak wyglądałaby Magda Gessler bez loków, a w czarnych, krótkich włosach z grzywką na bok, Joanna Krupa w grzywce na prosto i różowym kolorze na głowie. Tym razem postanowił zająć się metamorfozą Magdy Mołek.

Czy Magda Mołek zmieni fryzurę w 2021?

Magda Mołek to naprawdę piękna kobieta, nic zatem dziwnego że prezentuje się naprawdę pięknie w każdej fryzurze. W każdym wydaniu jest kobieca, a jednocześnie naturalna. Uwielbiamy ją w blond włosach do ramion, ruszonych wiatrem, ale jak wyglądałaby w długich włosach? Albo w ciemnym brązie? Czy myślicie, że dziennikarka zdecyduje się na taką radykalną metamorfozę?

Magda Mołek zmieniła fryzurę
Fot. instagram/lukiur

Magda Mołek w długich włosach
Fot. instagram/lukiur

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!