Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk
ZE ŚWIATA MODY

Beata Kozidrak pojawiła się na imprezie w samej koszuli dżinsowej!

Czy pokazała za dużo?

Redakcja VIVA! 22 stycznia 2020 14:29
Beata Kozidrak, VIVA! luty 2016
Fot. Michał Pańszczyk

Beata Kozidrak pojawiła się na warszawskiej prezentacji najnowszej kolekcji Roberta Kupisza. Gwiazda wybrała na tę okazję oryginalną stylizację, która eksponowała jej zgrabne nogi. Zobaczyliśmy ją mianowicie w długiej, dżinsowej koszuli z aplikacjami, która spełniała funkcję sukienki. Jakiej marki? Okazuje się, że piosenkarka wzorem światowych gwiazd, które na pokaz danego projektanta często wybierają jego kreacje, założyła koszulę autorstwa gospodarza imprezy, czyli Roberta Kupisza. Dodajmy, że dżinsowa koszula nosi nazwę Angel Wings, czyli Skrzydła Anioła i kosztuje 1300 złotych.

Beata Kozidrak w drogiej koszuli dżinsowej Kupisza
Fot. East News

Beata Kozidrak kocha modę i polskich projektantów

Beata Kozidrak od dawna wspiera polskich projektantów. Przypomnijmy, że widzieliśmy ją już na przykład w kreacjach Łukasza Jemioła. Piosenkarkę interesują też światowe luksusowe marki. Jest więc stałą bywalczynią butiku Moliera 2 i zaśpiewała na jego jubileuszowej imprezie. Wielokrotnie udowodniła, że jej wielką pasją są buty.

Uwielbiam buty. A nie ma co ukrywać, szpilki są najbardziej kobiece!

wyznała kiedyś. Cieszymy się, że Robert Kupisz znalazł tak kochającą modę ambasadorkę swoje marki!

Beata Kozidrak w drogiej koszuli dżinsowej Kupisza
Fot. Materiały prasowe

Beata Kozidrak w drogiej koszuli dżinsowej Kupisza
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.