Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. ONS
O tym się mówi

Agnieszka Woźniak-Starak poprowadziła premierę filmu Sala samobójców. Hejter!

Ze sceny opowiedziała o trudnym doświadczeniu...

Redakcja VIVA! 5 marca 2020 21:55
Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. ONS

Jakiś czas temu wspominaliśmy, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do aktywności zawodowej. Co ciekawe wcale nie będzie ona związana z telewizją, jak większość z nas przypuszczała. Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy, ale tym razem nie będzie można jej zobaczyć, a usłyszeć. Będzie prowadzić audycje w newonce.radio, w czasie których ma poruszać kobiece tematy. Nie możemy się doczekać nowych audycji Agnieszki Woźniak-Starak i cieszymy się, że pojawia się na uroczystościach kulturalnych, tym bardziej że są one związane z kinem...

Agnieszka Woźniak-Starak na premierze filmu Jana Komasy Sala samobójców. Hejter

Dzisiaj wieczorem 5 marca, niepodziewanie dla większości gości, prezenterka pojawiła się na uroczystej premierze filmu Jana Komasy, Sala samobójców. Hejter. Agnieszka Woźniak-Starak objęła rolę prowadzącej premierę. Na pokazie pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale największą niespodziankę zrobiła właśnie Agnieszka Woźniak-Starak. Gwiazda prezentowała się bardzo elegancko, miała na sobie czarny skórzany komplet, spodnie plus marynarka oraz czarny naszyjnik i klasyczne botki. To ten sam naszyjnik, który bardzo często nosi Monika Olejnik. Wyglądała stylowo i kobieco.

Agnieszka Woźniak-Starak o swoim stalkerze

Prezenterka była jednocześnie bardzo dobrze przygotowana do poprowadzenia premiery. Przed wyświetleniem filmu opowiedziała o swoich ciężkich doświadczeniach, które nawiązywały do fabuły nowego dzieła Jana Komasy. „Miałam stalkera przez trzy lata. Wszyscy dzisiaj boimi się koronawirusa, dużo rozmawiamy o tym, robimy zapasy, ale jest też inny wirus, który toczy współczesne społeczeństwo. Jest to wirus nienawiści i na to nie ma szczepionki”, mówiła według Pudelka do zgromadzonych gości Agnieszka Woźniak-Starak.

Zobaczcie zdjęcia prowadzącej z premiery filmu Jana Komasy. 

Agnieszka Woźniak-Starak, premiera Sali Samobójców Hejter
Fot. AKPA

 	Premiera, Sala samobójców. Hejter
Fot. East News

 	Premiera, Sala samobójców. Hejter
Fot. East News
Premiera, Sala samobójców. Hejter
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.