Agata Duda w Stanach, wrzesień 2019
Fot. Instagram/prezydent_pl
O tym się mówi

Stylizacje Agaty Dudy podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych!

Jak prezentuje się Pierwsza dama?

Redakcja VIVA! 24 września 2019 18:45
Agata Duda w Stanach, wrzesień 2019
Fot. Instagram/prezydent_pl

Prezydent Andrzej Duda i jego żona Agata Duda przebywają aktualnie w Stanach Zjednoczonych. Para prezydencka rozpoczęła wizytę w USA od spotkania z amerykańską Polonią, podczas którego Pierwsza dama miała wystąpienie. Prezydent Andrzej Duda wybrał się do Stanów Zjednoczonych, aby wziąć udział w debacie generalnej 74. sesji Zgromadzenia Ogólnego ONZ, a także spotkać się i porozmawiać z amerykańskim prezydentem Donaldem Trumpem.

Agata Duda - wystąpienie podczas wizyty w Stanach Zjednoczonych 2019

Para prezydencka zdążyła już spotkać się w USA z Polonią. W czasie spotkania głos zabrała także Agata Duda. Było to zaskoczeniem dla wszystkich, ponieważ program nie uwzględniał przemówienia Pierwszej damy. Agata Duda podziękowała za gościnność i miłą atmosferę spotkania. Zwróciła się do nauczycieli i podziękowała im za naukę polskiego i historii. Przyznała, że nauczanie polonijne to szczególna misja:

Dziękuję państwu za codzienne, niezwykłe zaangażowanie w nauczanie języka polskiego, polskiej historii, geografii, ale także kultywowanie polskiej kultury i tradycji

Jak wyglądała Agata Duda podczas spotkania z amerykańską Polonią?

Trzeba przyznać, że komplet który miała na sobie Pierwsza dama, był bardzo stylowy ale zarazem oryginalny. Tkania wzbogacona była ciekawym deseniem, kolorystyka idealnie pasowała do urody Pierwszej damy i nawiązywała do polskiej flagi. Agata Duda wyglądała bardzo dobrze i zadała szyku. Podczas spotkania kolejnego spotkania Agata Duda zaprezentowała się w minimalistycznej granatowej sukience, obie stylizacje to bardzo dobry wybór.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🇵🇱 🇺🇸 New Britain w USA | Spotkanie z Polonią w Parku Walnut Hill. #PADwUSA

Post udostępniony przez Prezydent RP Andrzej Duda (@prezydent_pl)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!