Tina Turner, 1990
Fot. Getty Images
Ze świata urody

81-letnia Tina Turner wraca na scenę i zachwyca nową fryzurą!

Wygląda, jak w latach 60-tych!

Aleksandra Frankowska 15 lipca 2020 15:30
Tina Turner, 1990
Fot. Getty Images

Mówią na nią Babcia Rocka. Swoją ostatnią płytę wydawała w 2011 roku i był to moment, w którym Tina Turner zakończyła swoją karierę muzyczną. Chociaż chciała już zejść ze sceny i nieco odpocząć, pełna energii królowa amerykańskiej muzyki, zatęskniła za śpiewem! Wróciła zupełnie odmieniona! Nikt nie powiedziałby, że ma już 81 lat!

Tina Turner - ikona amerykańskiej muzyki

Na swoim koncie gwiazda ma sprzedanych ponad 200 milionów płyt. Również na taką liczbę szacuje się jej majątek, na który pracowała niemal przez całe swoje życie. Jej popularność była tak ogromna, że suma wpływów ze sprzedaży biletów na koncerty Turner została wpisana Księgi Rekordów Guinessa.

Tina Turner na językach całego świata w 2020

Szalone, barwne życie wokalistki, którą uwielbiają miliony ludzi na całym świecie, miało obecnie toczyć się spokojnym rytmem w Szwajcarii, gdzie mieszka artystka wraz z młodszym o 17 lat partnerem, Erwinem Bachem. Pełna energii gwiazda zatęskniła jednak za swoją największą miłością – występami scenicznymi i postanowiła powrócić – ku wielkiemu zaskoczeniu i radości fanów!

Tina Turner w duecie z Dj Kygo

Do powrotu gwiazdy przyczynił się słynny Dj Kygo, który zaprosił ją do współpracy przy odświeżeniu jej kultowego kawałka What’s Love Got To Do With. To właśnie on zapowiedział na swoim Instagramie wielki powrót artystki, pokazując jednocześnie jej obecne zdjęcie!

Nie mogę uwierzyć, że 17 lipca, w piątek wypuszczam wspólny utwór z Tiną Turner! 'What’s Love Got To Do With' to jedna z moich ulubionych piosenek wszech czasów, a praca z tak legendarną artystką wydaje się surrealistyczna! Nie mogę się doczekać, aż wszyscy to usłyszycie.

Tina Turner w nowej fryzurze

Zdjęcie, które pojawiło się na instagramowym profilu Dj Kygo, zachwyciło fanów Tiny Turner. Artystka wygląda fenomenalnie i za nic nie przypomina 81-letniej osoby! Śnieżnobiały uśmiech, czerwone usta i długie, gęste włosy w kolorze brązu z jasnymi refleksami! Trzeba przyznać, że Tina Turner to przykład kobiety, która im jest starsza, tym wygląda piękniej! Już 17-stego lipca będzie można usłyszeć jej odświeżony kawałek! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

😍😍

Post udostępniony przez Tina Turner (@tinaturner)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.