Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy w życiu tatuaż! Skąd taki pomysł?

Ma na nadgarstku hołd dla dzieci!

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2020 18:31
Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images

Madonna to bezwzględna ikona stylu, od lat szokuje i zachwyca jednocześnie, pojawiając się w nowych wcielaniach scenicznych. Była już brunetką, blondynką, eksperymentowała z makijażem i stylem ubierania. Od jakieś czasu media i eksperci zarzucają artystce zbyt radykalną zmianę wyglądu, która jest wynikiem nadużywania zabiegów medycyny estetycznej. Życie Madonny jest pełne zmian, rozstań z mężczyznami, nowymi projektami muzycznymi, Królowa Popu nie znosi nudy. Zaskakuje nie tylko muzyką i twórczością, ale wizerunkiem, temperamentem i nowoczesnym podejściem do życia. Jest twórcza odważna i niezależna mimo, że skończyła już 62 lata. Czy jest jakakolwiek rzecz, której Madonna nie spróbowała? Okazuje się, że jest!

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż w 2020

Gwiazda opublikowała na instagramie zdjęcia z salonu tatuażu. Co wytatuowała sobie gwiazda? Tatuaż Madonny to literki LRDMSE na nadgarstku. W ten sposób gwiazda chciała uhonorować jej sześcioro dzieci - Lourdes, 24, Rocco, 20, David, 15, Mercy, 14 oraz ośmioletnie bliźniaczki - Stella i Estere. Lourdes jest córką Madonny z Carlosem Leonem, a Rocco miała z byłym mężem Guyem Ritchiem. Pozostała czwórka jest adoptowana. Co myślicie o pomyśle Madonny? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?