Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy w życiu tatuaż! Skąd taki pomysł?

Ma na nadgarstku hołd dla dzieci!

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2020 18:31
Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images

Madonna to bezwzględna ikona stylu, od lat szokuje i zachwyca jednocześnie, pojawiając się w nowych wcielaniach scenicznych. Była już brunetką, blondynką, eksperymentowała z makijażem i stylem ubierania. Od jakieś czasu media i eksperci zarzucają artystce zbyt radykalną zmianę wyglądu, która jest wynikiem nadużywania zabiegów medycyny estetycznej. Życie Madonny jest pełne zmian, rozstań z mężczyznami, nowymi projektami muzycznymi, Królowa Popu nie znosi nudy. Zaskakuje nie tylko muzyką i twórczością, ale wizerunkiem, temperamentem i nowoczesnym podejściem do życia. Jest twórcza odważna i niezależna mimo, że skończyła już 62 lata. Czy jest jakakolwiek rzecz, której Madonna nie spróbowała? Okazuje się, że jest!

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż w 2020

Gwiazda opublikowała na instagramie zdjęcia z salonu tatuażu. Co wytatuowała sobie gwiazda? Tatuaż Madonny to literki LRDMSE na nadgarstku. W ten sposób gwiazda chciała uhonorować jej sześcioro dzieci - Lourdes, 24, Rocco, 20, David, 15, Mercy, 14 oraz ośmioletnie bliźniaczki - Stella i Estere. Lourdes jest córką Madonny z Carlosem Leonem, a Rocco miała z byłym mężem Guyem Ritchiem. Pozostała czwórka jest adoptowana. Co myślicie o pomyśle Madonny? 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!