Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images
O tym się mówi

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy w życiu tatuaż! Skąd taki pomysł?

Ma na nadgarstku hołd dla dzieci!

Redakcja VIVA! 9 grudnia 2020 18:31
Madonna-tatuaż-2020
Fot. Getty Images

Madonna to bezwzględna ikona stylu, od lat szokuje i zachwyca jednocześnie, pojawiając się w nowych wcielaniach scenicznych. Była już brunetką, blondynką, eksperymentowała z makijażem i stylem ubierania. Od jakieś czasu media i eksperci zarzucają artystce zbyt radykalną zmianę wyglądu, która jest wynikiem nadużywania zabiegów medycyny estetycznej. Życie Madonny jest pełne zmian, rozstań z mężczyznami, nowymi projektami muzycznymi, Królowa Popu nie znosi nudy. Zaskakuje nie tylko muzyką i twórczością, ale wizerunkiem, temperamentem i nowoczesnym podejściem do życia. Jest twórcza odważna i niezależna mimo, że skończyła już 62 lata. Czy jest jakakolwiek rzecz, której Madonna nie spróbowała? Okazuje się, że jest!

62-letnia Madonna zrobiła sobie pierwszy tatuaż w 2020

Gwiazda opublikowała na instagramie zdjęcia z salonu tatuażu. Co wytatuowała sobie gwiazda? Tatuaż Madonny to literki LRDMSE na nadgarstku. W ten sposób gwiazda chciała uhonorować jej sześcioro dzieci - Lourdes, 24, Rocco, 20, David, 15, Mercy, 14 oraz ośmioletnie bliźniaczki - Stella i Estere. Lourdes jest córką Madonny z Carlosem Leonem, a Rocco miała z byłym mężem Guyem Ritchiem. Pozostała czwórka jest adoptowana. Co myślicie o pomyśle Madonny? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.