Mugler
Fot. Imax Tree
Moda 2023

H&M rozpoczyna współprace z Muglerem i Paco Rabanne

Czy będą to najgłośniejsze kolaboracje roku?

Aleksandra Frankowska 23 lutego 2023 13:27
Mugler
Fot. Imax Tree

H&M uwielbia zaskakiwać swoich klientów kolejnymi kolaboracjami. Głośno było o współpracach z wielkimi gwiazdami mody. Tym razem marka powraca z kolekcją stworzoną wraz z Caseyem Cadwallerem, czyli dyrektorem kreatywnym domu mody Mugler, zapowiadając jednocześnie kolejne projekty z inną wielką marką. Jak wypadnie nowa kolekcja?

ZOBACZ TEŻ: Ruszyła największa wyprzedaż w tym roku! Co warto kupić w niższych cenach? 

H&M ogłasza współpracę z Muglerem

Szwedzka sieciówka ogłosiła, że najnowsza kolekcja powstała we współpracy z domem mody Mugler trafi do sprzedaży wiosną 2023. Oznacza to, że już niedługo będziemy mogli kupić ją stacjonarnie, jak i online. Poszerza się tym samym ilość kolekcji i kolaboracji H&M z wielkimi projektantami, a moda ponownie niweluje tabu, że ekskluzywność nie może iść w parze z niższą ceną.

Mugler
Fot. Imax Tree

Marka Mugler została założona w 1974 roku przez Thierry’ego Muglera. Stroje Mugler noszą gwiazdy z całego świata, a kolaboracja z H&M odbija się echem na całym świecie. Wszystko czekają na to, aż projekty powstałe we współpracy ujrzą światło dzienne. Czy zachwycą? Mamy nadzieję!

CZYTAJ TEŻ: Naomi Campbell w nowej kampanii H&M na jesień 2022

Mugler
Fot. Imax Tree

Inne współprace H&M z wielkimi domami mody

H&M ma na swoim koncie wiele projektów z domami mody z całego świata. Najgłośniejsze to oczywiście przebojowa kolekcja z Karlem Lagerfeldem z 2014 roku, ale również projekty stworzone ze Stellą McCartney, Moschino, Lanvin, Versace, Balmain czy Simon Rocha. Według nieoficjalnych informacji, tuż po Mugler, H&M zamierza wypuścić kolekcję z Paco Rabanne. Nie jest to jednak oficjalna informacja, a przedstawiciele domu mody odmówili komentarza. Myślicie, że to możliwe? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.