Heidi Klum
Fot. ons.pl
GWIAZDY PROJEKTUJĄ

Heidi Klum zaprojektowała kolekcję ubrań dla… znanej sieci sklepów! Zgadniecie której?

Marcin Brzeziński 7 czerwca 2017 13:00
Heidi Klum
Fot. ons.pl

Sieć Lidl po raz kolejny wkracza w świat mody! Firma właśnie ogłosiła, że specjalną linię ubrań zaprojektuje dla niej top modelka Heidi Klum! „Heidi Klum jest bez wątpienia wspaniałym źródłem inspiracji. Modelka znakomicie odnajduje się w świecie mody, jest osobą pełną energii i radości, a jednocześnie twardo stąpającą po ziemi. Dzięki temu idealnie pasuje do naszej marki, jak i klientów!” – komentuje tę informację Piotr Rogowski, członek zarządu Lidl Polska.

 

Polecamy też: Sarah Jessica Parker zaprojektowała pierwsze sneakersy! Naszym zdaniem (i nie tylko naszym) są dość dziwne…

 

Moda dla każdego

Przypomnijmy, że nie jest to pierwszy podobny projekt, w jaki zaangażowała się gwiazda. Heidi Klum współpracowała już bowiem m.in. z markami Birkenstock, New Balance i Jordache. Zastanawia nas tylko, jak będąc modelką, prezenterką TV (prowadzi telewizyjne show zarówno w rodzinnych Niemczech, jak i USA), wokalistką i… matką czwórki dzieci znajduje czas na projektowanie. Na koniec jeszcze raz powróćmy do komunikatu sieci sklepów, w którym czytamy: „Supermodelka Heidi Klum wraz z marką Lidl sprawią, że na wysokiej jakości modę będzie mógł pozwolić sobie każdy”. Kiedy Heidi Klum i Lidl spełnią swą obietnicę? I co się znajdzie w ich wspólnej kolekcji? Szczegóły wkrótce!

 

Heidi Klum zaprojektowała kolekcję ubrań i dodatków dla Lidla
Fot. Materiały prasowe

Heidi Klum zaprojektowała kolekcję ubrań i dodatków dla Lidla.

 

Polecamy też: Tych kreacji Balmain nie będzie mogła nosić Kim Kardashian, Beyoncé ani Rihanna! Dlaczego?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.