Halle Berry mn
Fot. Jason Merritt/Getty Images
Ze świata urody

Halle Berry już tak nie wygląda! Gwiazda zdecydowała się na odważną fryzurę

Aktorka zaprezentowała swój nowy, zawadiacki look 

Aleksandra Trendak 11 sierpnia 2022 20:30
Halle Berry mn
Fot. Jason Merritt/Getty Images

Halle Berry to aktorka znana z tych filmów jak “X-men: Przeszłość, która nadejdzie” oraz “Śmierć nadejdzie jutro”, która niedawno powróciła do swojej kultowej fryzury z okresu zdobycia pierwszego Oscara. Jej dwukolorowy pixie cut charakteryzuje się tym, że koronę naturalnych brązowych włosów aktorka rozjaśnia do platynowego blondu. Jednak niedawno Halle postanowiła dodać swojej fryzurze odrobinę szaleństwa i koloru. Sprawdź jak teraz wygląda! 

PRZECZYTAJ O: Halle Berry pokazuje swoje prawie nagie ciało. Wygląda zjawiskowo!

Nowa fryzura Halle Berry 

Halle Berry za pośrednictwem Instagrama pokazał swoją nową, zawadiacką fryzurę. Postanowiła bowiem na rozjaśnione pasma włosów nałożyć fioletową farbę w najmodniejszym kolorze tego sezonu, czyli Veri Peri. Zdjęcie podpisała: 

Wiem, że wyglądam jakbym nic nie robiła, ale uwierzcie, że moje włosy są bardzo zajęte. 

Nowa fryzura Halle prezentuje się fantastycznie, ponieważ dodaje jej młodzieńczego charakteru i podkreśla jej piękną karnację. Wybór na lawendowy kolor nie był przypadkowy, gdyż jest to odcień, który bardzo często towarzyszył jej kreacjom na czerwonym dywanie w latach dziewięćdziesiątych. Przykładowo jej sukienka z rozdania Oscarów w 1996 roku, była właśnie w tym kolorze i prezentowała się na aktorce przepięknie. 

Kolorystyczne szaleństwo na włosach to świetny wybór, szczególnie kiedy kolor rezonuje z właścicielką, tak jak w przypadku Halle Berry. Czy tym samym aktorka zapoczątkuje nowy trend i więcej gwiazd zdecyduje się na odważną koloryzację?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…