Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin
O TYM SIĘ MÓWI

Hailey Bieber w ogniu krytyki! Czy żona Justina Biebera przeszła operacje plastyczne?

Modelka odpowiada na zarzuty fana

Paulina Filipowicz 23 maja 2020 09:01
Hailey Baldwin, Hailey Bieber
Fot. Instagram @haileybaldwin

Hailey Bieber niezaprzeczalnie można nazwać it-girl naszych czasów. Jej styl inspiruje dziewczyny na całym świecie, a na Instagramie obserwuje ją ponad 25 milionów osób! Żona Justina Biebera robi międzynarodową karierę w modelingu współpracując ze znanymi markami, jak Versace, Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Bare Minerals czy Bottega Veneta. Hailey słynie z modnych, ale wygodnych stylizacji, a dziewczęcą urodę podkreśla naturalnym makijażem. Jej idealne rysy są szeroko komentowane przez fanów, którzy urodę modelki uważają za perfekcyjną. Czy za nieskazitelnym wyglądem Hailey Bieber stoją chirurdzy?

Hailey Bieber o operacjach plastycznych

Chociaż urodzie Hailey Bieber nie można nic zarzucić, wiele osób zastanawia się, czy młoda gwiazda nie eksperymentowała z wyglądem. Ostatnio jeden z internautów opublikował na Instagramie kolaż zdjęć żony Justina Biebera, sugerując że modelka miała w przeszłości przejść operacje plastyczne. Aktualna fotografia Hailey została zestawiona z jej zdjęciem z młodości, co ukazywało kontrast i różnice w rysach twarzy celebrytki.  Modelka postanowiła odpowiedzieć na krytykę i wyjaśnić temat przebytych zabiegów upiększających.

"Przestańcie używać zdjęć przy których pracowali wizażyści. Ja tak nie wyglądam. Nigdy nie tknęłam mojej twarzy, więc jeśli zamierzacie porównywać mnie w wieku 13 i 23 lat, przynajmniej użyjcie naturalnej fotografii, która nie została tak bardzo przerobiona" - napisała w komentarzu modelka.

Można uznać więc, że Hailey Bieber jest naturalnie piękna i mówi prawdę. Niestety komentarze ekspertów nie są jednoznaczne. Brytyjskie media rok temu przeprowadziły rozmowę z chirurgiem medycyny estetycznej, specjalistą z MYA Cosmetic Surgery, który patrząc na zdjęcia modelki ujawnił, jakim poddawała się zabiegom.

"Sugerowałbym, że Hailey Bieber przeszła niechirurgiczne leczenie zastrzykami przeciwzmarszczkowymi, które pomogło stworzyć jej łuki brwiowe. To dało bardzo gładkie czoło i ograniczyło linie ekspresji. Taki zabieg typowo kosztuje od 150-350 funtów za sesję, a efekty utrzymują się zazwyczaj od 3 do 9 miesięcy" - wyjaśnił chirurg w rozmowie z The Mirror.

To jeszcze nie koniec komentarza eksperta. "Sugerowałbym również, że Hailey mogła poddać się zabiegowi plastyki nosa (chirurgiczna nazwa operacji zmiany kształtu nosa) - mostek jej nosa wydaje się cieńszy, a czubek i nozdrza wydają się być mniejsze niż na poprzednich zdjęciach. Kształt nosa zmieniający się w taki sposób może być osiągnięty jedynie przez operację, a nie przez konturowanie. Nos Hailey jest nadal bardzo naturalny i zgodny z proporcją jej twarzy i innych cech. Koszt zabiegu zależy od wielu różnych czynników fizjologicznych, stosowanych technik i chirurga - jednak zazwyczaj waha się od 6000 do 10 000 funtów" - wyjaśnił specjalista z MYA Cosmetic Surgery w rozmowie z The Mirror. A Wy jak myślicie? Czy Hailey Bieber próbuje ukryć prawdę na temat swojej urody?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

my favorite jeans for life.. love my @levis family ❤️ 📸 @yanakalina

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

tonight in Berlin for @calvinklein @nikki_makeup @peterluxhair 💚

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@calvinklein #cK50 campaign with my love :) #mycalvins

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?