Barbara Łubko 23 maja 2017 09:15
1/8
Gwiazdy na gali Billboard Music Awards 2017
Copyright @fot. East News/Getty Images
1/8

Gala Billboard Music Awards 2017 należała do dwóch kobiet: Cher, której stylizacje choć oryginalne na miano najlepszych raczej nie zasługują, więc nie będziemy się przyglądać im w tym artykule i Céline Dion, która od jakiegoś już czasu coraz częściej pojawia się w rubrykach najlepiej ubranych kobiet świata. Tego wieczoru gwiazda nie tylko perfekcyjnie zaśpiewała swój największy hit „My Heart Will Go On” (właśnie mija 20 lat od premiery tej kultowej dziś piosenki!), ale równie dobrze prezentowała się na czerwonym dywanie w niesamowitej białej kreacji projektu francuskiego designera Stéphane'a Rolland. Na stopach miała buty od Giuseppe Zanottiego. Całość była odważna, ale Dion świetnie sobie poradziła z tak trudną stylizacją.

Jak Céline wypadła na scenie Billboard Music Awards 2017?

Oczywiście Céline nie była jedyną gwiazdą, która lśniła podczas imprezy. Niektóre z pań postawiły na klasyczną elegancję, inne chciały zaszokować publiczność. Na pewno udało się to Ricie Orze, która dumie prezentowała… swoją pupę w przezroczystej kreacji!

Zobacz także: Céline Dion projektuje torebki i buduje modowe imperium!

2/8
Vanessa Hudgens w sukni Marchesa z kolekcji na jesień 2017
Copyright @fot. East News
2/8

3/8
Kate Beckinsale w sukni z kolekcji couture wiosna 2017 Zuhaira Murada
Copyright @fot. East News
3/8

4/8
Nicole Scherzinger w sukni z metką Maria Lucia Hohan
Copyright @fot. East News
4/8

5/8
Ashley Tisdale w kreacji Tadashi Shoji
Copyright @fot. East News
5/8

6/8
Hailee Steinfeld w kreacji Davida Komy
Copyright @fot. East News
6/8

7/8
Céline Dion w sukni Stephane Rolland
Copyright @fot. East News
7/8

8/8
Rita Ora w kreacji z kolekcji couture na wiosnę 2017 Francesco Scognamiglio
Copyright @fot. East News
8/8

Wideo

Najpiękniejsze prezenty dla niej na Boże Narodzenie 2020

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.