Te stylizacje gwiazd są naprawdę niesamowite!

Sabina Zięba 1 lipca 2019 08:00

Co roku w stadninie Karoliny Ferenstein-Kraśko oraz Piotra Kraśko odbywają się zawody jeździeckie Gałkowo Masters. Tym razem w dniach 28-30 lipca impreza odbyła się już po raz szesnasty. Z tego powodu na miejsce przybyły największe gwiazdy polskiego show-biznesu, by obejrzeć piękne konie oraz popisy jeździeckie.

Sami organizatorzy podają: „Jest to jedyne takie wydarzenie w tej części Europy, gdzie rywalizacja na najwyższym sportowym poziomie łączy się z niesamowitym show zmieniającym jeździectwo w dzieło sztuki”. Goście mogli podziwiać nie tylko teatr konny, test powożenia czy uczestniczyć w charytatywnej licytacji, ale również wziąć udział w legendarnym konkursie kapeluszy na wzór Royal Ascot.

Na letnie stylizacje i ciekawe nakrycia głowy postawiła m. in. Joanna Horodyńska, Karolina Szostak czy Natalia Klimas. Kto jeszcze? Zobaczcie w galerii!  

1/8
Gałkowo Masters 2019, Joanna Horodyńska
Copyright @VIPHOTO/East News
1/8

Joanna Horodyńska

2/8
Gałkowo Masters 2019, Karolina Szostak
Copyright @VIPHOTO/East News
2/8

Karolina Szostak

3/8
Gałkowo Masters 2019, Natalia Klimas
Copyright @VIPHOTO/East News
3/8

Natalia Klimas

4/8
Gałkowo Masters 2019, Michał Mikołajczak
Copyright @ONS
4/8

Michał Mikołajczak

5/8
Gałkowo Masters 2019, Katarzyna Sokołowska
Copyright @ONS
5/8

Katarzyna Sokołowska

6/8
Gałkowo Masters 2019, Lara Gessler
Copyright @ONS
6/8

Lara Gessler

7/8
Gałkowo Masters 2019, Karolina Ferenstein-Kraśko
Copyright @VIPHOTO/East News
7/8

Karolina Ferenstein-Kraśko

8/8
Gałkowo Masters 2019, Piotr Kraśko
Copyright @VIPHOTO/East News
8/8

Piotr Kraśko

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?