Kto wyglądał najlepiej?

Sabina Zięba 18 czerwca 2018 13:30

Od czwartku do niedzieli jeźdźcy z 14 państw rywalizowali ze sobą na Sopockim Hipodromie podczas najważniejszego wydarzenia jeździeckiego tego roku. Wśród zawodników spotkać można było Jessicę Rae Springsteen (córkę legendy rocka Bruce'a Springsteena), Oliviera Philipaertsa (ściśle współpracującego z marką H&M) czy Henrika von Eckermanna. Imponująca była również pula nagród, która wyniosła ponad 2 miliony złotych!

Zmagania zawodników podczas zawodów Lotto CSIO 5* oglądało około 20 tysięcy osób. Wśród nich znalazło się wiele gwiazd, m. in. Ilona Ostrowska, Jarosław Bieniuk czy Marta Kaczyńska. Zobaczcie w naszej galerii, jak wyglądali!  

1/9
Copyright @ONS
1/9

Jarosław Bieniuk

2/9
Copyright @ONS
2/9

Gosia Baczyńska

3/9
Copyright @ONS
3/9

Ilona Ostrowska

4/9
Copyright @ONS
4/9

Karolina Ferenstein-Kraśko

5/9
Copyright @ONS
5/9

Natalia Klimas

6/9
Copyright @ONS
6/9

Katarzyna Sokołowska

7/9
Copyright @ONS
7/9

Marta Kaczyńska

8/9
Copyright @ONS
8/9

Lara Gessler

9/9
Copyright @ONS
9/9

Michał Mikołajczyk

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.