Zobaczcie stylizacje gwiazd

Sabina Zięba 11 października 2019 17:15

Gala amfAR zawsze przyciąga wiele znanych twarzy. Niesie jednak za sobą znacznie więcej, niż kolejną okazję do brylowania na czerwonym dywanie i prezentowania zdumiewających kreacji. Od 1985 roku ta fundacja zajmuje się zakończeniem globalnej epidemii AIDS, a badania przez nią finansowane, zwiększyły wiedzę na temat HIV i pomogły położyć podwaliny pod znaczące postępy w leczeniu choroby. Podczas  tej imprezy zawsze odbywają się koncerty, a także licytacje luksusowych przedmiotów, z których fundusze przeznaczane są na dalszy rozwój misji.

W czwartkowy wieczór 10 października w Los Angeles na wyjątkowej gali specjalnym wyróżnieniem została uhonorowana Gwyneth Paltrow. Oprócz niej na czerwonym dywanie pojawiła się m. in. Eva Longoria czy Paris Jackson. Jak wyglądały? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
gala amfAR 2019, Christina Aguilera
Copyright @Getty Images
1/7

Christina Aguilera w projekcie Nicolasa Jebrana

2/7
gala amfAR 2019, Eva Longoria
Copyright @Getty Images
2/7

Eva Longoria w sukni Dundas

3/7
gala amfAR 2019, Paris Jackson
Copyright @Getty Images
3/7

Paris Jackson

4/7
gala amfAR 2019, Gwyneth Paltrow
Copyright @Getty Images
4/7

Gwyneth Paltrow w kreacji Adama Lippsa

5/7
gala amfAR 2019, Madison Grace
Copyright @Getty Images
5/7

Madison Grace

6/7
gala amfAR 2019, Rumer Willis
Copyright @Getty Images
6/7

Rumer Willis

7/7
gala amfAR 2019, Lea Michele
Copyright @Getty Images
7/7

Lea Michele w projekcie Reem Acra

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.