Zobaczcie stylizacje gwiazd

Sabina Zięba 11 października 2019 17:15

Gala amfAR zawsze przyciąga wiele znanych twarzy. Niesie jednak za sobą znacznie więcej, niż kolejną okazję do brylowania na czerwonym dywanie i prezentowania zdumiewających kreacji. Od 1985 roku ta fundacja zajmuje się zakończeniem globalnej epidemii AIDS, a badania przez nią finansowane, zwiększyły wiedzę na temat HIV i pomogły położyć podwaliny pod znaczące postępy w leczeniu choroby. Podczas  tej imprezy zawsze odbywają się koncerty, a także licytacje luksusowych przedmiotów, z których fundusze przeznaczane są na dalszy rozwój misji.

W czwartkowy wieczór 10 października w Los Angeles na wyjątkowej gali specjalnym wyróżnieniem została uhonorowana Gwyneth Paltrow. Oprócz niej na czerwonym dywanie pojawiła się m. in. Eva Longoria czy Paris Jackson. Jak wyglądały? Sprawdźcie w naszej galerii!  

1/7
gala amfAR 2019, Christina Aguilera
Copyright @Getty Images
1/7

Christina Aguilera w projekcie Nicolasa Jebrana

2/7
gala amfAR 2019, Eva Longoria
Copyright @Getty Images
2/7

Eva Longoria w sukni Dundas

3/7
gala amfAR 2019, Paris Jackson
Copyright @Getty Images
3/7

Paris Jackson

4/7
gala amfAR 2019, Gwyneth Paltrow
Copyright @Getty Images
4/7

Gwyneth Paltrow w kreacji Adama Lippsa

5/7
gala amfAR 2019, Madison Grace
Copyright @Getty Images
5/7

Madison Grace

6/7
gala amfAR 2019, Rumer Willis
Copyright @Getty Images
6/7

Rumer Willis

7/7
gala amfAR 2019, Lea Michele
Copyright @Getty Images
7/7

Lea Michele w projekcie Reem Acra

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?