Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Ewa Chodakowska i…

Redakcja Viva! 31 stycznia 2021 18:30

Gwiazdy tłumnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kto pojawił się na imprezie? Choć  w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa zbiórka na rzecz WOŚP wygląda nieco inaczej, niezmienne pozostaje wsparcie gwiazd dla przedsięwzięcia.

Jak co roku chętnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który pierwotnie miał się odbywać 10 stycznia tego roku. Ze względu na sytuację pandemiczną postanowiono go jednak przełożyć o trzy tygodnie. Na ulicach miast można oczywiście spotkać wolontariuszy, ale większość licytacji i koncertów odbywa się w sieci. O wszystkich zmianach poinformował Jurek Owsiak na stronie fundacji:

„31 stycznia gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

Gwiazdy na 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gwiazdy postawiły na proste, wygodne stylizacje. Na finale WOŚP wszyscy skupieni byli na wsparciu dla akcji, a nie wysublimowanych lookach, które przyciągają spojrzenia. Królowały dżinsy, wygodne T-shirty i ciepłe swetry. 

1/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Ewa Chodakowska
Copyright @AKPA
1/6

Ewa Chodakowska

2/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Julia Kamińska
Copyright @AKPA
2/6

Julia Kamińska

3/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Barbara Kurdej-Szatan
Copyright @AKPA
3/6

Barbara Kurdej-Szatan

4/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Kwiat Jabłoni
Copyright @AKPA
4/6

Kwiat Jabłoni

5/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Viki Gabor
Copyright @AKPA
5/6

Viki Gabor

6/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Anna Dereszowska
Copyright @AKPA
6/6

Anna Dereszowska

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.