Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Ewa Chodakowska i…

Redakcja Viva! 31 stycznia 2021 18:30

Gwiazdy tłumnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kto pojawił się na imprezie? Choć  w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa zbiórka na rzecz WOŚP wygląda nieco inaczej, niezmienne pozostaje wsparcie gwiazd dla przedsięwzięcia.

Jak co roku chętnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który pierwotnie miał się odbywać 10 stycznia tego roku. Ze względu na sytuację pandemiczną postanowiono go jednak przełożyć o trzy tygodnie. Na ulicach miast można oczywiście spotkać wolontariuszy, ale większość licytacji i koncertów odbywa się w sieci. O wszystkich zmianach poinformował Jurek Owsiak na stronie fundacji:

„31 stycznia gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

Gwiazdy na 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gwiazdy postawiły na proste, wygodne stylizacje. Na finale WOŚP wszyscy skupieni byli na wsparciu dla akcji, a nie wysublimowanych lookach, które przyciągają spojrzenia. Królowały dżinsy, wygodne T-shirty i ciepłe swetry. 

1/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Ewa Chodakowska
Copyright @AKPA
1/6

Ewa Chodakowska

2/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Julia Kamińska
Copyright @AKPA
2/6

Julia Kamińska

3/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Barbara Kurdej-Szatan
Copyright @AKPA
3/6

Barbara Kurdej-Szatan

4/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Kwiat Jabłoni
Copyright @AKPA
4/6

Kwiat Jabłoni

5/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Viki Gabor
Copyright @AKPA
5/6

Viki Gabor

6/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Anna Dereszowska
Copyright @AKPA
6/6

Anna Dereszowska

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…