Barbara Kurdej-Szatan, Julia Kamińska, Ewa Chodakowska i…

Redakcja Viva! 31 stycznia 2021 18:30

Gwiazdy tłumnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Kto pojawił się na imprezie? Choć  w tym roku ze względu na pandemię koronawirusa zbiórka na rzecz WOŚP wygląda nieco inaczej, niezmienne pozostaje wsparcie gwiazd dla przedsięwzięcia.

Jak co roku chętnie wsparły 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który pierwotnie miał się odbywać 10 stycznia tego roku. Ze względu na sytuację pandemiczną postanowiono go jednak przełożyć o trzy tygodnie. Na ulicach miast można oczywiście spotkać wolontariuszy, ale większość licytacji i koncertów odbywa się w sieci. O wszystkich zmianach poinformował Jurek Owsiak na stronie fundacji:

„31 stycznia gramy w 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zróbmy wszystko, aby hasło wygramy, było tym hasłem, które jednoczy nas wszystkich. Ludzi dobrych, ludzi, którzy patrzą na nasz kraj z optymizmem, którzy chcą, aby ten kraj był szanowany wszędzie na całym świecie. Póki co, grając z Orkiestrą na całym świecie, słyszeliśmy bardzo wspaniałe opinie na nasz temat. To jesteśmy właśnie my, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy”.

Gwiazdy na 29. Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Gwiazdy postawiły na proste, wygodne stylizacje. Na finale WOŚP wszyscy skupieni byli na wsparciu dla akcji, a nie wysublimowanych lookach, które przyciągają spojrzenia. Królowały dżinsy, wygodne T-shirty i ciepłe swetry. 

1/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Ewa Chodakowska
Copyright @AKPA
1/6

Ewa Chodakowska

2/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Julia Kamińska
Copyright @AKPA
2/6

Julia Kamińska

3/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Barbara Kurdej-Szatan
Copyright @AKPA
3/6

Barbara Kurdej-Szatan

4/6
Gwiazdy na WOŚP 2021, Kwiat Jabłoni
Copyright @AKPA
4/6

Kwiat Jabłoni

5/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Viki Gabor
Copyright @AKPA
5/6

Viki Gabor

6/6
 Gwiazdy na WOŚP 2021, Anna Dereszowska
Copyright @AKPA
6/6

Anna Dereszowska

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?