gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid
O TYM SIĘ MÓWI

Gigi Hadid pokazała swoje zdjęcie po raz pierwszy po porodzie! Jej post niesie za sobą ważny przekaz

Modelka zachwyciła fanów!

Paulina Filipowicz 26 października 2020 18:29
gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami zaledwie kilka tygodni temu! Światowej sławy modelka urodziła pierwsze dziecko - córeczkę. Dumni rodzice ogłosili przyjście na świat dziewczynki przez Instagram. Oboje opublikowali wzruszające zdjęcia, które obiegły cały świat. Teraz, Gigi Hadid pierwszy raz pokazała, jak wygląda po porodzie!

Gigi Hadid pokazała swoje zdjęcie po raz pierwszy po porodzie. Post niesie za sobą ważny przekaz

Gigi Hadid jest obecnie jedną z najpopularniejszych trendsetterek. Ma ponad 60 milionów obserwujących na Instagramie, intratne kontrakty reklamowe, pierwsze miejsca w najbardziej prestiżowych rankingach modelek i zaledwie... 25 lat.

 Gigi Hadid o tym, że jest w ciąży powiadomiła pod koniec sierpnia. Opublikowała wówczas na swoim profilu na Instagramie piękne zdjęcia ciążowe, wykonane 26 lipca przez fotografów mody Luigiego i Iango. „Dorastanie anioła :)” - napisała w komentarzu do pierwszego zdjęcia z serii, którą udostępniła. W podpisie pod innym zdjęciem ujawniła, że ​​kiedy robiono zdjęcia była w 33. tygodniu ciąży.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a few more from 7.26 🧚

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

O przyjściu na świat swojego pierwszego potomka dumni rodzice poinformowali 24 września nad ranem czasu polskiego. Zarówno modelka, jak i Zayn Malik opublikowali wzruszające zdjęcia na swoich profilach instagramowych. Zdradzili też płeć swojego dziecka. "Nasza córeczka już jest z nami, zdrowa i piękna. Ułożyć w słowa to, co teraz czuję jest zadaniem niemożliwym. Miłość, którą czuję do tego malutkiego człowieka wykracza poza moje rozumienie. Jestem wdzięczny za to, że ją poznałem, dumny z tego, że mogę nazywać ją moją i również wdzięczny za życie, które będziemy dzielić", napisał dumny tata. Zayn.

Teraz Gigi postanowiła pokazać po raz pierwszy, jak wygląda po ciąży. Modelka opublikowała swoje zdjęcie, za którym kryje się ważne przesłanie. W USA trwają wybory prezydenckie, a mnóstwo gwiazd angażuje się w akcję zachęcania obywateli do aktywnego głosowania. Do tego grona dołączyła również Gigi, która pozując w koszule z napisem "Głosuj" napisała:

"Ja zagłosowałam już w zeszłym tygodniu razem z moją córką, za Ameryką jaką chce, żeby zobaczyła. Zagłosowałam nie tylko dla nas, ale też dla Amerykanów."

Zobaczcie najnowsze zdjęcie świeżo upieczonej mamy!   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I voted absentee last week with my daughter next to me, for an America I want her to see; but not just for us- for fellow Americans that are less privileged, with hope for a nation that is unified, that is empathetic, & for a leader that is compassionate. YOU HAVE A WEEK AND A HALF 🗳 IF YOU’RE VOTING EARLY IM PROUD OF YOU. IF YOU MAILED IN YOUR ABSENTEE BALLOT I’M PROUD OF YOU. (&& if you dropped it off at your County’s Board of Elections Office or at an Early Polling Site I’m proud of you!!) IF YOU’RE GOING TO THE POLLS ON NOVEMBER 3RD I’M PROUD OF YOU. Whatever your PLAN, I’m proud of you; make sure you have one !!! Let me know below 👇👇👇

Post udostępniony przez Gigi Hadid (@gigihadid)

TAGI #Gigi Hadid

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.