Księżna Kate w płaszczu w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, East News
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate w płaszczu, który kupisz także w Polsce. Gdzie go znajdziecie i ile kosztuje?

Marcin Brzeziński 6 grudnia 2017 16:30
Księżna Kate w płaszczu w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, East News

Jak dobrze wiemy, księżna Kate równie chętnie wybiera kreacje od wielkich projektantów, jak i rzeczy z popularnych sieciówek. Ostatnio zobaczyliśmy ją na przykład w modnym kraciastym płaszczu w męskim stylu pochodzącym z oferty hiszpańskiego giganta Zary. Księżna Cambridge dodała do niego jasnoszary golf, czarne spodnie i torbę kuferek. Wszystkie składniki połączyły się znakomicie!

 

Polecamy też: Efekt Kate działa nie tylko w przypadku sukienek. Ostatnio za sprawą księżnej Kate hitem stały się… puchówka i buty sportowe!
 

 

Efekt Kate nie słabnie!

Wełniane okrycie, które wybrała księżna Kate można było kupić w Zarze za 449 zł. Oczywiście natychmiast zniknęło z internetowego sklepu marki (efekt Kate zadziałał i tym razem!). Jesteśmy jednak przekonani, że upolujecie go jeszcze w sklepach stacjonarnych. Jeśli nie, musicie tylko trochę poczekać. Firma obiecuje, że płaszcz wkrótce triunfalnie powróci do sklepu internetowego. A swoją drogą, takiej reklamy inne sieciówki mogą Zarze tylko pozazdrościć!

 

Księżna Kate w płaszczy w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, materiały prasowe

Księżna Kate w płaszczu w modną kratę marki Zara.

 

Polecamy też: Księżna Kate i Meghan Markle noszą płaszcze tej samej marki! Ich cena zwala z nóg!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.