Księżna Kate w płaszczu w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, East News
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate w płaszczu, który kupisz także w Polsce. Gdzie go znajdziecie i ile kosztuje?

Marcin Brzeziński 6 grudnia 2017 16:30
Księżna Kate w płaszczu w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, East News

Jak dobrze wiemy, księżna Kate równie chętnie wybiera kreacje od wielkich projektantów, jak i rzeczy z popularnych sieciówek. Ostatnio zobaczyliśmy ją na przykład w modnym kraciastym płaszczu w męskim stylu pochodzącym z oferty hiszpańskiego giganta Zary. Księżna Cambridge dodała do niego jasnoszary golf, czarne spodnie i torbę kuferek. Wszystkie składniki połączyły się znakomicie!

Na chłodniejsze dni przyda Ci się płaszcz. Wejdź na Modago.pl i zobacz najmodniejsze płaszcze damskie.

Polecamy też: Efekt Kate działa nie tylko w przypadku sukienek. Ostatnio za sprawą księżnej Kate hitem stały się… puchówka i buty sportowe!

Efekt Kate nie słabnie!

Wełniane okrycie, które wybrała księżna Kate można było kupić w Zarze za 449 zł. Oczywiście natychmiast zniknęło z internetowego sklepu marki (efekt Kate zadziałał i tym razem!). Jesteśmy jednak przekonani, że upolujecie go jeszcze w sklepach stacjonarnych. Jeśli nie, musicie tylko trochę poczekać. Firma obiecuje, że płaszcz wkrótce triumfalnie powróci do sklepu internetowego. A swoją drogą, takiej reklamy inne sieciówki mogą Zarze tylko pozazdrościć!

Księżna Kate w płaszczy w kratę
Fot. Instagram @katemiddletonphotos, materiały prasowe

Księżna Kate w płaszczu w modną kratę marki Zara.

Polecamy też: Księżna Kate i Meghan Markle noszą płaszcze tej samej marki! Ich cena zwala z nóg!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.