festiwal-w-wenecji-2020-weronika-rosati-maja-staszewska-szumowska-malgorzata-kreacje-wieczorowe-suknie-5
Fot. Getty Images
festiwal w wenecji 2020

Najlepiej ubrane gwiazdy w Wenecji to Polki! Rosati, Ostaszewska, Szumowska…

Wiemy, co miały na sobie! Która z nich wyglądała najlepiej?

Barbara Łubko 7 września 2020 20:32
festiwal-w-wenecji-2020-weronika-rosati-maja-staszewska-szumowska-malgorzata-kreacje-wieczorowe-suknie-5
Fot. Getty Images

Polskie gwiazdy błyszczą na festiwalu filmowym w Wenecji2020! Weronika Rosati, Maja Ostaszewska i Małgorzata Szumowska pojawiły się w niesamowitych kreacjach na czerwonym dywanie przed oficjalną wieczorną premierą filmu „Śniegu już nigdy nie będzie”. Kto zaprojektował te wspaniałe suknie? Jakimi fryzurami i makijażem gwiazdy dopełniły swoje looki?

Weronika Rosati w białej sukni projektu Teresy Rosati na festiwalu w Wenecji 2020

Weronika wybrała na ten niezwykle ważny wieczór suknię projekty własnej mamy - Teresy Rosati. Biała kreacja, wykonana z delikatnego tiulu prezentuje się niebiańsko! Suknia została ozdobiona kwiatowymi haftami. Choć nie widać tego na czerwonym dywanie, to Weronika miała maseczkę ochronną, która idealnie korespondowała z kreacją i była ozdobiona w ten sam sposób, co suknia!

festiwal-w-wenecji-2020-weronika-rosati-2
Fot. Getty Images

Makijaż i fryzura Weroniki Rosati w Wenecji

Weronika postawiła na klasykę w stylu Hollywood. Włosy ułożone w delikatne fale pięknie układały się na ramionach gwiazdy. Mocny makijaż oczu  to charakterystyczny element wizerunku Weroniki. Czarny eyeliner wydobył ciekawy kolor tęczówki aktorki. Usta w kolorze nude to sprytne rozwiązanie - przy obowiązku noszenia maseczek ochronnych właśnie taki kolor sprawdza się najlepiej!

festiwal-w-wenecji-2020-weronika-rosati-sukienka-fryzura-makijaz-2
Fot. Getty Images

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The night is young and the show has just begun 🌟 @labiennale dress @teresamariarosati

Post udostępniony przez Weronika Rosati (@weronikarosati)

Maja Ostaszewska w seksownej czerni na festiwalu w Wenecji 2020

Czy Weronika i Maja ustaliły przed imprezą swoje kreacje? Prawdopodobnie tak! Biała „anielska” Rosati i czarna „drapieżna” Ostaszewska to chyba nie może być przypadek! Czarna suknia z przezroczystymi wstawkami po bokach robi niesamowite wrażenie. Dziś rano Ostaszewska wybrała na czerwony dywan wspaniały biały garnitur projektu Macieja Zienia i trzeba przyznać, że wieczorna stylizacja jest równie imponująca! Srebrne buty, długie kolczyki i czarna błyszcząca torebka to modowa kropka nad „i”.

festiwal-w-wenecji-2020-maja-ostaszewska-makijaz-suknia-fryzura-2
Fot. Getty Images

Fryzura i makijaż Mai Ostaszewskiej na festiwalu w Wenecji 2020

Ostaszewska postawiła na bardzo odważny, mocno połyskujący makijaż oczu! Podobnie jak Weronika wybrał szminkę w naturalnym kolorze. Krótkie, kręcone włosy aktorki zostały zaczesane z przodu do tyłu i uniesione. Prosto i pięknie!

festiwal-w-wenecji-2020-maja-ostaszewska-2
Fot. Getty Images

Małgorzata Szumowska błyszczy na czerwonym dywanie festiwalu w Wenecji 2020

Nie możemy nie wspomnieć o stylizacji Małgorzaty Szumowskiej. Rzadko widujemy polską reżyserkę w wieczorowych kreacjach. A szkoda, bo potrafi je nosić! I ma odwagę!  Na dzisiejszy wieczór wybrała suknię na cieniutkich ramiączkach, zdobioną cekinami.

festiwal-w-wenecji-2020-malgorzata-szumowska-makijaz-suknia-fryzura-2
Fot. Getty Images

festiwal-w-wenecji-2020-maja-ostaszewska-weronika-rosati-czerwony-dywan-1
Fot. Getty Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.