Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę! Gwiazda pokazała nową fryzurę

"Jak Magda Gessler"

Redakcja VIVA! 4 marca 2021 18:31
Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News

Ewelina Flinta zyskała ogólnopolską sławę dzięki muzycznemu talentowi i charyzmie, jednak nawet gdy była u szczytu popularności, unikała odpowiadania na pytania o życie prywatne. Jej przebój Żałuję królował w rozgłośniach radiowych i na festiwalach, na jej koncie pojawiało się wiele nagród. Dziś Ewelina Flinta wycofała się z show-biznesu, jednak ciągle aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ostatnio zszokowała fanów spektakularną metamorfozą! Jak teraz wygląda?

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała nową fryzurę

Wiosna to czas urodowych metamorfoz. W nadchodzącym sezonie absolutnym hitem będą krótkie cięcia! W trendach królują wszystkie warianty boba – krótki, długi, z grzywką lub bez. Najbardziej na topie jest ten stylizowany w duchu retro z bujnymi falami. Wie o tym doskonale Ewelina Flinta, która postawiła właśnie na odważną zmianę fryzury!

Artystka opublikowała właśnie zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego. Opatrzyła fotografię humorystycznym podpisem:

"Pozdrawiam spod.... świeżo wysuszonych włosów" - skomentowała swoje najnowsze zdjęcie Ewelina Flinta.

Internauci byli zachwyceni nowym lookiem piosenkarki. Artystka otrzymała pochlebne komentarze, a nawet została porównana do gwiazdy TVN-u, Magdy Gessler! Czy widzicie to podobieństwo?

"Śliczny rudzielec"
"Jak ruda Magda Gessler"
"Bardzo ładnie Pani w rudych włosach"
"Śliczna i piękna kobieta" – pisali internauci w komentarzach.

A jak Wam podoba się nowy look Eweliny?

 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…