Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę! Gwiazda pokazała nową fryzurę

"Jak Magda Gessler"

Redakcja VIVA! 4 marca 2021 18:31
Ewelina Flinta, Idol, finał, 24.06.2002
Fot. TRICOLORS/East News

Ewelina Flinta zyskała ogólnopolską sławę dzięki muzycznemu talentowi i charyzmie, jednak nawet gdy była u szczytu popularności, unikała odpowiadania na pytania o życie prywatne. Jej przebój Żałuję królował w rozgłośniach radiowych i na festiwalach, na jej koncie pojawiało się wiele nagród. Dziś Ewelina Flinta wycofała się z show-biznesu, jednak ciągle aktywnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ostatnio zszokowała fanów spektakularną metamorfozą! Jak teraz wygląda?

Ewelina Flinta przeszła metamorfozę. Gwiazda pokazała nową fryzurę

Wiosna to czas urodowych metamorfoz. W nadchodzącym sezonie absolutnym hitem będą krótkie cięcia! W trendach królują wszystkie warianty boba – krótki, długi, z grzywką lub bez. Najbardziej na topie jest ten stylizowany w duchu retro z bujnymi falami. Wie o tym doskonale Ewelina Flinta, która postawiła właśnie na odważną zmianę fryzury!

Artystka opublikowała właśnie zdjęcie prosto z salonu fryzjerskiego. Opatrzyła fotografię humorystycznym podpisem:

"Pozdrawiam spod.... świeżo wysuszonych włosów" - skomentowała swoje najnowsze zdjęcie Ewelina Flinta.

Internauci byli zachwyceni nowym lookiem piosenkarki. Artystka otrzymała pochlebne komentarze, a nawet została porównana do gwiazdy TVN-u, Magdy Gessler! Czy widzicie to podobieństwo?

"Śliczny rudzielec"
"Jak ruda Magda Gessler"
"Bardzo ładnie Pani w rudych włosach"
"Śliczna i piękna kobieta" – pisali internauci w komentarzach.

A jak Wam podoba się nowy look Eweliny?

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?