Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor
METAMORFOZY GWIAZD

Ewa Farna pokazała nową fryzurę! Po powrocie od fryzjera... zaapelowała do panów

Jak teraz wygląda?

Paulina Filipowicz 3 lipca 2020 10:00
Ewa Farna, VIVA! 22/2018, Ewa Farna VIVA! październik 2018
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM, Instagram @agakaczor

Ewa Farna niespełna rok temu została mamą małego Artura, który jest oczkiem w głowie wokalistki oraz jej męża, Martina Chobota. Pomimo dużych życiowych zmian, gwiazda wróciła na scenę zaledwie miesiąc po porodzie. Od tego czasu lawiruje pomiędzy życiem rodzinnym a karierą. Ewa Farna przyznaje, że znalezienie czasu tylko dla siebie bywa trudne. Co robi, gdy wreszcie go znajdzie? Tym razem wybrała się na wizytę do salonu fryzjerskiego! Wygląda kwitnąco!

Ewa Farna pokazała nową fryzurę na lato 2020

Ewa Farna nie zwalnia tempa, nawet gdy przychodzi jej godzić obowiązki domowe, pracę zawoodwą i opiekę nad dzieckiem. Gwiazda przyznała, że odkąd została mamą, ma coraz mniej czasu dla siebie. Z pomocą przychodzi na szczęście jej partner, który jest równie zaangażowany w wychowywanie małego Artura. Ewa Farna podzieliła się z fanami zdjęciem swojej metamorfozy po wizycie u fryzjera i wystosowała apel do wszystkich par, znajdujących się w podobnej sytuacji. Na początku zażartowała, że wcale nie zamierza reklamować szamponu, ale opisać sytuację z życia wziętą:

"Panowie, pożyczcie partnerce, mamusi trochę czasu dla siebie (naprawdę czasami wystarczy chwila) będzie bardziej uśmiechnięta, przez co będzie jeszcze szczęśliwszą mamusią i zadowoloną kobietą. A wy będziecie mieli okazje budowania pięknego związku ze swoim dzieckiem" – napisała pod zdjęciem.

Trzeba przyznać, że gwiazda wygląda zjawiskowo! Ewa Farna zdecydowała się na delikatne cięcie. Zostawiła swoją charakterystyczną prostą grzywkę, która jest jej znakiem rozpoznawczym. Co więcej, postanowiła również przefarbować włosy na szlachetny brąz. Jak Wam się podoba w takim wydaniu? Według nas wygląda naprawdę zjawiskowo!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

... tvarim se jak v reklame na sampon. Ale neni to reklama na sampon. 🤷🏼‍♀️ Ani na nic jinyho. Ikdyz- vlastne jo- panove, kdyz doprejete svym partnerkam - maminkam trochu casu (obcas fakt staci malo!) na sve aktivity, bude usmevavejsi, jeste spokojenejsi maminka= stastnejsi zena💃🏻🤱🏽💋 A vy budete moct budovat krasny vztah se svym ditetem. Win win ☺️ #stastna #reklamanataty #tatydetem #partneri #mamaitata #spolu #rodicovstvi #jsmenatodva #milujicipecujici ————————————————— ... wyglada jak reklama na szampon?😂 Nie jest to zadna reklama🤷🏼‍♀️. W sumie, moze na partnera- ojca.💁‍♂️ Panowie, dozyczcie partnerce mamusi troche czasu dla siebie (naprawde czasami wystarczy chwila!) bedzie bardziej usmiechnieta, przez co bedzie jeszcze szczesliwsza mamusia i zadowolona kobieta.💋🤱🏽💃🏻 A Wy bedziecie mieli okazje budowania pieknego zwiazku z swoim dzieckiem. Sytuacja win win👍🙂 Ten usmiech po godzince “me-time” .😁 #szczesliwa #kobieca #reklamanaojca #partnerzy #jestnasdwoch #rodzice #tatusdladziecka #razemprzezzycie

Post udostępniony przez Ewa Farna (@ewa_farna93)

TAGI #Ewa Farna

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.