Ewa Minge, VIVA! 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Z OSTATNIEJ CHWILI

Eva Minge przeszła poważną operację! Co jej dolega?

Wiemy, jaki jest stan zdrowia projektantki

Sabina Zięba 15 lipca 2019 20:00
Ewa Minge, VIVA! 11/2015
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Eva Minge od lat należy do grona najpopularniejszych polskich projektantów. Słynie ze swoich niezwykłych kolekcji, współpracy z wielkimi gwiazdami, a także tego, że jako jedyna Polka prezentuje swoje pomysły podczas tygodnia mody w Paryżu. Teraz media obiegła informacja, że sukcesy zawodowe nie szły w parze ze zdrowiem. Designerka przeszła właśnie poważną operację. Co jej dolegało?

Eva Minge przeszła poważną operację

52-letnia projektantka podzieliła się ważną informacją z fanami na swoim Instagramie. Okazuje się, że od pewnego czasu borykała się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Napisała: „Życie czasem rzuca nas na kolana. Mnie ostatnio rzucało regularnie z bólu. I tylko na klęczkach dosłownie, dawało się to przetrwać. W niedzielę trafiłam w końcu do szpitala i od rana była już akcja ratowania mojego zdrowia”.

Eva Minge trafiła do Akademickiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu. W dalszej części swojego posta dołącza podziękowania: „Boli jeszcze jak cholera, ale czuje się w obowiązku króciutko wszystkim podziękować. Cudny personel, godne warunki, wszyscy uśmiechnięci i pozytywnie nastawieni do człowieka. Najmocniej dziękuje Panu Profesorowi dr. hab. Jerzemu Rudnickiemu za przeprowadzenie, własnymi rękoma mojej operacji. Wszystko powiodło się doskonale. Jak widać mój organizm uznał, że skoro remontuje kamienicę, to da mi znać, czego gołym okiem nie dostrzegę. Dziękuję”.

Problemy zdrowotne Evy Minge

Choć gwiazda nie ujawniła dokładnie, co jej dolegało, można przypuszczać, że to problemy z kręgosłupem. Ostatnio Minge pokazała swoją fizjoterapeutkę, która od lat pomaga jej przetrwać jego ostre bóle.

Wiadomo jednak, że to nie pierwsze kłopoty zdrowotne projektantki. W 2015 roku wyznała, że przez 4 lata walczyła z chorobą nowotworową. Mimo tego że cierpiała, z nikim nie dzieliła się swoimi utrapieniami. Dlaczego? Tłumaczyła, że w świecie show-biznesu nie ma miejsca na opowieści o kłopotach czy porażkach, a w modzie są jedynie „jachty, szybkie samochody, piękne konie, długie papierosy. Luksus”.

Teraz zmieniła swoje podejście i relacjonuje wydarzenia, dzięki czemu może cieszyć się wsparciem swoich fanów. Kilka dni temu podzieliła się z nimi przemyśleniem: „Ważne żeby zdrowie nas nie opuszczało. Jeżeli jednak się przydarzy polecam zatrzymać się na chwile i zrobić wszystko, co w naszej mocy, by wrócić do świata bez bólu. Samemu przeważnie nie dokonamy tego wyczynu, więc wtedy okazuje się przeważnie, co znaczy drugi człowiek. Ludzie wokół nas, to nasze poczucie bezpieczeństwa. Mam szczęście do ludzi. Może dlatego, że sama nie stronie od dźwigania cudzych ciężarów”.

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!  

Eva Minge w szpitalu klinicznym we Wrocławiu

Eva Minge przeszła poważną operację
Fot. Instagram @eva_minge

Eva Minge przeszła poważną operację
Fot. Instagram @eva_minge

TAGI #Ewa Minge

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.