Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata
Z ŻYCIA GWIAZD

Emily Ratajkowski wzięła cichy ślub! Kim jest jej mąż?

Modelka zamieściła wymowne zdjęcie na Instagramie

Konrad Szczęsny 24 lutego 2018 11:59
Emily Ratajkowski wyszła za mąż
Fot. Instagram @emrata

Emily Ratajkowski, dla złośliwych znana głównie z pokazywania na Instagramie nagich zdjęć, wzięła w tajemnicy ślub! Modelka poinformowała o tym fakcie media i fanów, zamieszczając w sieci wymowne zdjęcie. Kim jest wybranek gwiazdy?

Emily Ratajowski już po ślubie

Sympatycy talentu Emily Ratajowski nie ukrywają zaskoczenia! Wszystko dlatego, że modelka do tej pory niewiele mówiła nie tylko o planach matrymonialnych, lecz także o swoim partnerze. Co prawda wiązano ją z kilkoma osobami z branży, ale wydawało się, że są to raczej niezobowiązujące znajomości. Jedno zdjęcie rozwiało jednak wszelkie wątpliwości: Emily Ratajowski powiedziała "tak" w tajemnicy, z dala od błysku fleszy i medialnego zgiełku! Dowodem jest zdjęcie, które zamieściła na Instagramie.

 

Kim jest mąż Emily Ratajowski?

Okazuje się, że serce ponętnej modelki zdobył aktor i producent Sebastian Bear-McClard. O tym, że uczucie znalazło swój finał na ślubnym kobiercu, Emily Ratajkowski poinformowała na swoim InstaStories. "Mam dla Was niespodziankę. Wyszłam za mąż!", zdradziła. Według wszelkich informacji, modelka i producent spotykają się od niedawna, jednak jak widać, namiętność w tym wypadku jest bardzo silna, dlatego zakochani nie zwlekali z decyzją o formalizacji związku. Uroczystość była podobno skromna i wzięli w niej udział tylko najbliżsi pary. 

Emily Ratajkowski wyszła za mąż. Kim jest mąż modelki?
Fot. InstaStories/Emily Ratajkowski

Emily Ratajkowski wyszła za mąż. Kim jest mąż modelki?
Fot. InstaStories/Emily Ratajkowski

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANNA I TOMASZ SEKIELSCY – znany dziennikarz mówi o żonie, że jest jak… „żona mafiozo”. Dlaczego? BERENICE MARLOHE – kim by została, gdyby nie rola dziewczyny Bonda? MEGHAN i HARRY w osobistej krucjacie przeciwko brytyjskiej monarchii. REMIGIUSZ MRÓZ o tym, jak zarobił pierwszy milion, gdzie szuka natchnienia i o końcu miłości.