nową, polską markę #polishGirl pokochały Klaudia El Dursi i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @r_majdan
ZE ŚWIATA MODY

nową, polską markę pokochały Małgorzata Rozenek-Majdan i Klaudia El Dursi!

Jaka jest tajemnica sukcesu #polishGirl?

Redakcja VIVA! 8 kwietnia 2020 19:29
nową, polską markę #polishGirl pokochały Klaudia El Dursi i Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Instagram @r_majdan

Tę nową, polską markę pokochały gwiazdy! Brand #polishGirl, bo o nim właśnie mowa stworzyły trzy przyjaciółki: Kasia, Ola i Ada. Jak mówią, połączyła je

pasja do mody, ale także zdrowego odżywiania, podróży oraz dbania o ekologię

A przesłanie, które kierują do swoich klientek brzmi następująco: "#polishGirl to każda z nas - Ty i ja! Zawsze porównywałyśmy się do innych kobiet z całego świata… STOP. To jest nasz czas! Czas prawdziwych #polishGirl z charakterem, których mówi świat!”. Tyle teorii, a co oferuje ta nowa, polska marka? W jej sklepie internetowym znajdziecie T-shirty, bluzy, spodnie i torby utrzymane w sportowym, minimalistycznym stylu.

Polskie gwiazdy pokochały #polishGirl

Przesłanie marki i jej produkty przypadły do gustu polskim gwiazdom. W czerwonej koszulce wystąpiła ostatnio Agata Rubik, a w szarej bluzie z napisem #polishGirl swoje zdjęcia na Instagramie zamieściły m.in. Klaudia El Dursi i Małgorzata Rozenek-Majdan. Ta ostatnia opatrzyła je bardzo istotnym komentarzem: „#polishgirl to ja! Jestem z tego dumna! (…) To od Twoich decyzji zakupowych zależy teraz, jak szybko Polska gospodarka poradzi sobie z nieuchronnym kryzysem. Wszystko co kupujesz, od codziennych zakupów po te od święta, niech będzie polskiej produkcji. Tylko tak pomożemy polskim przedsiębiorcom uratować miejsca pracy”. A wam jak się podobają ubrania od #polishGirl?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#polishgirl 🇵🇱 to ja 😁 jestem z tego dumna🇵🇱 dlatego patrząc na to co się dzieje 🦠rozmawiając z lekarzami, urzędnikami @ministerstwo_zdrowia wieloma właścicielami i właścicielkami polskich firm, martwię się tym jak będzie wyglądała nasza postpandemiczna sytuacja. Nie będzie łatwo, szybko się z tym nie uporamy, wszyscy odczujemy jej skutki, ale wszyscy coś możemy zrobić! Co możemy? Przede wszystkim #zostańwdomu 💪 wszyscy już jesteśmy zmęczeni i sfrustrowani, ale niestety to jedyne co trzeba teraz robić, żeby odciążyć polską służbę zdrowia. To ważne! bo dopiero powoli zbliżamy się do szczytu zachorowań. Po drugie: bądźmy dla siebie życzliwi🤗❤️😁 moi znajomi, którzy posiadają narzędzia do sprawdzania nastrojów w polskim internecie, mówią, że ostatnio zauważalny jest wzrost nastrojów i komentarzy o charakterze hejterskim. Ludzie po co? 🤷‍♀️🤦‍♀️ teraz musimy się wspierać, pomagać sobie, być dla siebie dobrzy ❤️ tylko tak przetrwamy ten trudny czas💪 a po trzecie #wspierampolskiemarki 💪👍👏 to od Twoich decyzji zakupowych zależy teraz, jak szybko Polska gospodarka poradzi sobie z nieuchronnym kryzysem. Wszystko co kupujesz, od codziennych zakupów po te od święta, niech będzie polskiej produkcji 🇵🇱 tylko tak pomożemy polskim przedsiębiorcom uratować miejsca pracy🇵🇱💪 polskie produkty na kodzie kreskowym, zaczynają się od cyfr 590. Jak masz wątpliwości sprawdź kod kreskowy, lub zainstaluj sobie jedną z wielu aplikacji, służących do rozpoznawania polskich produktów 🇵🇱 @eva_minge zainicjowała społeczną akcje #avepolska której celem jest uświadamianie konsumentów, co do kraju pochodzenia produktów. Więcej o tym znajdziecie u Niej na profilu. Kochani ❤️ wspierajmy polską gospodarkę, wybierając #wspierampolskiemarki 🇵🇱 wspierajmy polską służbę i ochronę zdrowia poprzez #zostańwdomu a najważniejsze wspierajmy siebie nawzajem, życzliwością i sympatią. Bo tylko RAZEM uda nam się przez to wszytko przejść❤️ MIŁEGO DNIA 🤗

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.