Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram
O tym się mówi

Edyta Pazura gotuje obiad dla męża w samej bieliźnie! Aktor pochwalił nie tylko jej zdolności kulinarne...

Mama trójki dzieci ma wspaniałą figurę!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2020 14:31
Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram

Edyta i Cezary Pazura uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Chociaż początkowo związek młodej dziewczyny ze znanym aktorem był nieco kontrowersyjny, para od 2008 roku jest bardzo szczęśliwa, a w tym roku obchodziła 11-stą rocznicę ślubu. Pazurowie wspólnie wychowują trójkę dzieci i chętnie dzielą się kadrami z rodzinnego życia w swoich social mediach.

Edyta Pazura gotuje dla męża w bieliźnie

Najnowsze zdjęcie, którym Cezary Pazura pochwalił się na swoim Instagramie, przedstawia Edytę w kuchni, gotującą obiad dla męża. W tym obrazku nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie strój, w jakim uchwycił ją mąż. Żona Pazury ma na sobie czarne, seksowne body, a ponieważ uwielbia jogę, podczas gotowania przyjęła jedną z relaksacyjnych pozycji. Cezary zachwycony widokiem pięknej żony pochwalił się zdjęciem swoim obserwatorom, zachwalając nie tylko jej umiejętności kulinarne, ale przede wszystkim niesamowitą figurę. Trzeba przyznać, że jak na mamę trójki dzieci, Edyta Pazura wygląda naprawdę obłędnie!

Gotowanie Edyty Pazury w pozycji drzewa

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Pazura jest wielbicielką jogi. Chętnie pokazuje swoje ćwiczenia na Instagramie, a na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez męża, gotuje w pozycji drzewa. W jodze uznawana jest ona za pozycję ćwiczenia równowagi. Internauci zdecydowanie podzielili zachwyt męża Pazury, ponieważ pod jego najnowszym zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.