Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram
O tym się mówi

Edyta Pazura gotuje obiad dla męża w samej bieliźnie! Aktor pochwalił nie tylko jej zdolności kulinarne...

Mama trójki dzieci ma wspaniałą figurę!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2020 14:31
Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram

Edyta i Cezary Pazura uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Chociaż początkowo związek młodej dziewczyny ze znanym aktorem był nieco kontrowersyjny, para od 2008 roku jest bardzo szczęśliwa, a w tym roku obchodziła 11-stą rocznicę ślubu. Pazurowie wspólnie wychowują trójkę dzieci i chętnie dzielą się kadrami z rodzinnego życia w swoich social mediach.

Edyta Pazura gotuje dla męża w bieliźnie

Najnowsze zdjęcie, którym Cezary Pazura pochwalił się na swoim Instagramie, przedstawia Edytę w kuchni, gotującą obiad dla męża. W tym obrazku nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie strój, w jakim uchwycił ją mąż. Żona Pazury ma na sobie czarne, seksowne body, a ponieważ uwielbia jogę, podczas gotowania przyjęła jedną z relaksacyjnych pozycji. Cezary zachwycony widokiem pięknej żony pochwalił się zdjęciem swoim obserwatorom, zachwalając nie tylko jej umiejętności kulinarne, ale przede wszystkim niesamowitą figurę. Trzeba przyznać, że jak na mamę trójki dzieci, Edyta Pazura wygląda naprawdę obłędnie!

Gotowanie Edyty Pazury w pozycji drzewa

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Pazura jest wielbicielką jogi. Chętnie pokazuje swoje ćwiczenia na Instagramie, a na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez męża, gotuje w pozycji drzewa. W jodze uznawana jest ona za pozycję ćwiczenia równowagi. Internauci zdecydowanie podzielili zachwyt męża Pazury, ponieważ pod jego najnowszym zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.