Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram
O tym się mówi

Edyta Pazura gotuje obiad dla męża w samej bieliźnie! Aktor pochwalił nie tylko jej zdolności kulinarne...

Mama trójki dzieci ma wspaniałą figurę!

Aleksandra Frankowska 27 lipca 2020 14:31
Edyta Pazura gotuje w kuchni w bieliznie
Fot. Instagram

Edyta i Cezary Pazura uchodzą za jedną z najbardziej zgodnych par polskiego show-biznesu. Chociaż początkowo związek młodej dziewczyny ze znanym aktorem był nieco kontrowersyjny, para od 2008 roku jest bardzo szczęśliwa, a w tym roku obchodziła 11-stą rocznicę ślubu. Pazurowie wspólnie wychowują trójkę dzieci i chętnie dzielą się kadrami z rodzinnego życia w swoich social mediach.

Edyta Pazura gotuje dla męża w bieliźnie

Najnowsze zdjęcie, którym Cezary Pazura pochwalił się na swoim Instagramie, przedstawia Edytę w kuchni, gotującą obiad dla męża. W tym obrazku nie byłoby nic niezwykłego, gdyby nie strój, w jakim uchwycił ją mąż. Żona Pazury ma na sobie czarne, seksowne body, a ponieważ uwielbia jogę, podczas gotowania przyjęła jedną z relaksacyjnych pozycji. Cezary zachwycony widokiem pięknej żony pochwalił się zdjęciem swoim obserwatorom, zachwalając nie tylko jej umiejętności kulinarne, ale przede wszystkim niesamowitą figurę. Trzeba przyznać, że jak na mamę trójki dzieci, Edyta Pazura wygląda naprawdę obłędnie!

Gotowanie Edyty Pazury w pozycji drzewa

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Pazura jest wielbicielką jogi. Chętnie pokazuje swoje ćwiczenia na Instagramie, a na najnowszym zdjęciu opublikowanym przez męża, gotuje w pozycji drzewa. W jodze uznawana jest ona za pozycję ćwiczenia równowagi. Internauci zdecydowanie podzielili zachwyt męża Pazury, ponieważ pod jego najnowszym zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy! 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.