Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O NIEJ SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś na Tygodniu Mody w Paryżu! Gwiazda zachwyciła stylizacją

Spotkała się także z Miss Francji

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 18:30
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Paryski tydzień mody haute couture to wydarzenie, które przyciąga światowych projektantów, tłumy modelek, dziennikarzy i fotoreporterów. Na pokazach oprócz luksusowej mody, nie brakuje stylowych gości, a wśród nich aktorzy, aktorki i celebryci z całego świata. Pojawiła się również polska reprezentacja. Do stolicy Francji zawitała Edyta Herbuś, która zachwyciła wyjątkową stylizacją!

Edyta Herbuś na Tygodniu Mody w Paryżu

Edyta Herbuś wzięła udział w Paris Fashion Week Haute Couture, a na swoim profilu na Instagramie podzieliła się zdjęciami z wyjątkowej francuskiej przygody. Gwiazda nie kryła zachwytu nad miastem, a w dzień wyjazdu napisała w mediach społecznościowych: "Nareszcie! Dziś randka z Paryżem. W głowie myśli nieuczesane, w sercu radość, a w torebce czerwona pomadka! To dopiero będzie niedziela. Zgadnijcie co zrobię zaraz po tym, jak wysiądę z samolotu". Edyta do Paryża wybrała się nie tylko w celach turystycznych, ale przede wszystkim zawodowych. Aktorka wzięła udział w pokazie haute couture polskiej marki La Metamorphose. Na widowni towarzyszyła jej Miss Francji Rani Vanouska. Edyta na tę specjalną okazję wybrała równie wyjątkową kreację. Postawiła na czerwoną suknię bez ramion, z wyszywanymi cekinami i głębokim dekoltem. Usta podkreśliła szminką w odcieniu żywej czerwieni, a pofalowane włosy luźno opadały jej na ramiona. Trzeba przyznać, że Edyta Herbuś prezentowała się naprawdę zjawiskowo! A jak Wam podoba się stylizacja gwiazdy z Paryża?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?