Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz
O NIEJ SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś na Tygodniu Mody w Paryżu! Gwiazda zachwyciła stylizacją

Spotkała się także z Miss Francji

Redakcja VIVA! 23 stycznia 2020 18:30
Edyta Herbuś, Viva! 19/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz

Paryski tydzień mody haute couture to wydarzenie, które przyciąga światowych projektantów, tłumy modelek, dziennikarzy i fotoreporterów. Na pokazach oprócz luksusowej mody, nie brakuje stylowych gości, a wśród nich aktorzy, aktorki i celebryci z całego świata. Pojawiła się również polska reprezentacja. Do stolicy Francji zawitała Edyta Herbuś, która zachwyciła wyjątkową stylizacją!

Edyta Herbuś na Tygodniu Mody w Paryżu

Edyta Herbuś wzięła udział w Paris Fashion Week Haute Couture, a na swoim profilu na Instagramie podzieliła się zdjęciami z wyjątkowej francuskiej przygody. Gwiazda nie kryła zachwytu nad miastem, a w dzień wyjazdu napisała w mediach społecznościowych: "Nareszcie! Dziś randka z Paryżem. W głowie myśli nieuczesane, w sercu radość, a w torebce czerwona pomadka! To dopiero będzie niedziela. Zgadnijcie co zrobię zaraz po tym, jak wysiądę z samolotu". Edyta do Paryża wybrała się nie tylko w celach turystycznych, ale przede wszystkim zawodowych. Aktorka wzięła udział w pokazie haute couture polskiej marki La Metamorphose. Na widowni towarzyszyła jej Miss Francji Rani Vanouska. Edyta na tę specjalną okazję wybrała równie wyjątkową kreację. Postawiła na czerwoną suknię bez ramion, z wyszywanymi cekinami i głębokim dekoltem. Usta podkreśliła szminką w odcieniu żywej czerwieni, a pofalowane włosy luźno opadały jej na ramiona. Trzeba przyznać, że Edyta Herbuś prezentowała się naprawdę zjawiskowo! A jak Wam podoba się stylizacja gwiazdy z Paryża?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.