Edyta Herbuś, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
O TYM SIĘ MÓWI

Edyta Herbuś pozuje nago i bez makijażu! "Stawiam na naturę"

Fani zachwyceni!

Paulina Filipowicz 26 czerwca 2020 09:00
Edyta Herbuś, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Edyta Herbuś ma obecnie 39 lat, a trzeba przyznać że jej ciało od lat wygląda tak samo pięknie. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, od lat ćwiczy i trenuje taniec towarzyski. Gwiazda na swoim profilu na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 211 tysięcy osób, promuje naturalność i pokazuje codzienność "bez filtrów". Choć Instagram kiedyś słynął z dużej ilości wystylizowanych fotografii, w ostatnim czasie panuje trend na zdjęcia bez retuszu, ukazujące realną rzeczywistość. Modę na naturalność w Polsce szczególnie promuje Edyta Herbuś, która coraz częściej pokazuje się bez zbędnych dodatków, a nawet... bez ubrań!

Edyta Herbuś pozuje nago i bez makijażu!

Edyta Herbuś coraz częściej w mediach społecznościowych dzieli się z fanami pozytywną energią i motywacyjnym postami na temat uważności, samoakceptacji i naturalnego podejścia do życia. Gwiazda ostatnio spędziła dużo czasu na łonie natury na Mazurach, gdzie odpoczywała w towarzystwie aktorki i swojej przyjaciółki Agnieszki Sienkiewicz. Edyta angażuje również swoich fanki i zachęca, by kochały siebie takie, jakie są, w naturalnej wersji. Z tej okazji gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym nie tylko pozuje bez makijażu, ale również bez ubrań! Naga Edyta Herbuś zachwyciła fanów, którzy przyznali, że w takiej wersji jest tak samo piękna:

"Pani Edyto, wygląda Pani tak samo jak w make upie, czyli super :)"

"Przykład pięknej kobiety! Na zewnątrz i w środku!"

"Jest Pani cudowna" - pisali fani pod postem.

Jak się okazuje, post jest początkiem ciekawej akcji, którą Edyta Herbuś rozpoczęła na Instagramie. Mianowicie gwiazda zachęciła fanki, by pokazały swoją naturalną odsłonę, bez makijażu i ekstrawaganckich stylizacji i oznaczyły swoje zdjęcia hasztagiem #StawiamNaNATURĘ. Popieramy takie akcje!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Stawiam na NATURĘ🍀 #prawdabezfiltrajestnajciekawsza #naturystka

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Zakochałam się w łubinie... niech ten czas nigdy nie minie 🌱🍀☘️🌿 #natura #piękno #moc

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.