Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
O NIEJ SIĘ MÓWI

Edyta Górniak zachwyca w luksusowym kostiumie na plaży w Tajlandii!

Artystka w rajskiej scenerii pozuje w Chanel!

Paulina Filipowicz 14 stycznia 2020 09:00
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak po pracowitym sezonie wybrała się na zasłużony odpoczynek! Gwiazda na miejsce błogiego urlopu wybrała Tajlandię, gdzie relaksuje się na rajskich plażach i zbiera siły na kolejne miesiące pracy. Piosenkarka zrobiła sobie przerwę od zawodowych obowiązków, jednak nie zrezygnowała z Instagrama, gdzie dzieli się z fanami swoją egzotyczną przygodą. Gwiazda wywołała duże poruszenie w sieci publikując zdjęcie z luksusowego samolotu, który zabrał ją prosto do Azji. Również podzieliła się informacją dotyczącą swojej diety podczas urlopu. Edyta Górniak postanowiła zrobić detoks organizmu i przeszła na dietę płynną! Trzeba przyznać, że zdjęcia z rajskich podróży pobudzają wyobraźnię. Jednak to ostatnia opublikowana przez piosenkarkę fotografia wywołała największe poruszenie wśród internautów. Edyta pozuje na niej w luksusowym kostiumie znanego domu mody!

Edyta Górniak w Tajlandii w kostiumie Chanel

Piosenkarka opublikowała na Instagramie zdjęcie na plaży, na którym pozuje w słomianym kapeluszu Chanel i jednoczęściowym czarnym kostiumie kąpielowym tej samej marki. Do wakacyjnej stylizacji dobrała modny naszyjnik. Uwagę przyciągają także zadbane paznokcie Edyty - tym razem postawiła na jasny manicure. Gwiazda w luksusowym zestawie wygląda naprawdę zjawiskowo! Edyta po raz kolejny udowodniła, że jest prawdziwą ikoną stylu, a pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

Przepiękna, działasz na wyobraźnię, najpiękniejsza kobieta na świecie - pisali fani.

 A jak Wam podoba się najnowsza stylizacja Edyty Górniak?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🥥🌴.. Yummy

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

slow motion in a fast life🤷🏻‍♀️.. #edytagorniak

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Uwolniona #edytagorniak

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#skydiving in kind of a spaceship .. ✈️🥂🙏 #grateful #razem #friendship

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.