Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE
Z życia gwiazd

Edyta Górniak uwodzi pięknym ciałem odpoczywając na jachcie!

Bez makijażu i w słomkowym kapeluszu!

Redakcja VIVA! 14 czerwca 2020 16:31
Edyta Górniak, VIVA! marzec 2012, 5/2012
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Edyta Górniak to gwiazd, która uwielbia wypowiadać się w kontrowersyjnych tematach. Jeszcze niedawno media rozpisywały się na temat jej poglądów dotyczących szczepień. Podczas jednego z wywiadów gwiazda stwierdziła, że woli umrzeć, zamiast zaszczepić siebie i syna. Jej wypowiedź spotkała się z krytyką zarówno ze strony środowiska medycznego, jak i samego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego.

Jak Edyta Górniak spędza długi czerwcowy weekend 2020?

Podczas długiego weekendu wokalistka postanowiła jednak skupić się na odpoczynku i zregenerować siły. Dlatego na jej profilu na Instagramie pojawiły się zdjęcia, które dokumentują jej pobyt nad jeziorem. Trzeba przyznać, że Edyta Górniak prezentuje się pięknie w słomkowym kapeluszu i bez makijażu. Widać, że jest spokojna i szczęśliwa. Edyta Górniak korzysta w pięknej pogody, kąpieli słonecznych, pływając na jachcie. Uwagę przykuwa jej wyjątkowa stylizacja, gwiazda włożyła zieloną sukienkę z folkowym motywem, która odkrywa ramiona. Jest uśmiechnięta i co ciekawe bez grama makijażu... Jesteśmy zachwyceni tym lookiem. Piosenkarka stwierdziła, że jest to jej kolejny dzień cudów, dzień zachwytów.

Edyta-Gorniak-jacht-dlugiweekend
Fot. Instagram/EdytaGórniak

odpoczynek-dlugi-weekend
Fot. Instagram/EdytaGórniak

Edyta-gorniak-jezioro
Fot. Instagram/EdytaGórniak

Edyta-gorniak-jacht-jezioro
Fot. Instagram/EdytaGórniak

Edyta-Gorniak-jacht-jezioro-2020
Fot. Instagram/EdytaGórniak

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.