#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE
O TYM SIĘ MÓWI

#DzienSzpilek, czyli akcja społeczna w którą warto się zaangażować!

Co zrobić, aby wziąć w niej udział?

Marcin Brzeziński 24 września 2019 15:29
#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE

Ogólnopolski #DzienSzpilek to akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com. Do udziału w inicjatywie zachęcają polskie gwiazdy. Akcja odbędzie się w środę 25.09 i według pomysłodawców ma być powtarzana co roku. Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowym Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia.

Pomagać w prosty sposób

W wydarzenie zaangażowane są m. in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia.
„Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób”, mówi Agnieszka Majczyk, Marketing & PR Director Sklepu internetowego Moliera2.com. „Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne”, dodaje.
Przypominamy, że aby wziąć udział w akcji należy 25.09 opublikować na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach z hasztagiem #DzienSzpilek. Warto!

#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. Materiały prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 _ @thecadess @bizuteriaapart @moliera2 @swarovski #DzienSzpilek

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BOJARSKA-FERENC, CHODAKOWSKA, LEWANDOWSKA, RUBIK, JĘDRZEJCZYK, SKURA… – ich wspaniałe figury, zdrowie, niesamowita energia, kreatywność to efekt wyrzeczeń, restrykcyjnych diet, a może dobrych genów? Nowa gwiazda modelingu KAROLINA PISAREK zdradza, czemu zawdzięcza sukces. Kierowca rajdowy LESZEK KUZAJ – ryzyko to jego specjalność! A także intrygująca historia JOGI oraz skąd się wzięło SPA.