#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE
O TYM SIĘ MÓWI

#DzienSzpilek, czyli akcja społeczna w którą warto się zaangażować!

Co zrobić, aby wziąć w niej udział?

Marcin Brzeziński 24 września 2019 15:29
#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE

Ogólnopolski #DzienSzpilek to akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com. Do udziału w inicjatywie zachęcają polskie gwiazdy. Akcja odbędzie się w środę 25.09 i według pomysłodawców ma być powtarzana co roku. Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowym Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia.

Pomagać w prosty sposób

W wydarzenie zaangażowane są m. in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia.
„Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób”, mówi Agnieszka Majczyk, Marketing & PR Director Sklepu internetowego Moliera2.com. „Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne”, dodaje.
Przypominamy, że aby wziąć udział w akcji należy 25.09 opublikować na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach z hasztagiem #DzienSzpilek. Warto!

#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. Materiały prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 _ @thecadess @bizuteriaapart @moliera2 @swarovski #DzienSzpilek

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Napisałam tę książkę po to, żeby oczyścić siebie dla dzieci. Żeby nie mieć już bagażu”, mówi w poruszającym wywiadzie wybitna pływaczka, OTYLIA JĘDRZEJCZAK. Były mąż Anji Rubik, SASHA KNEZEVIC, rozpoczął nowe życie – jako tata i jako… artysta. DEMI MOORE odkrywa mroczne strony swojego życia. Ile zostało z buntowniczki w MAŁGORZACIE OSTROWSKIEJ?