#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE
O TYM SIĘ MÓWI

#DzienSzpilek, czyli akcja społeczna w którą warto się zaangażować!

Co zrobić, aby wziąć w niej udział?

Marcin Brzeziński 24 września 2019 15:29
#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. IMAXTREE/FREE

Ogólnopolski #DzienSzpilek to akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com. Do udziału w inicjatywie zachęcają polskie gwiazdy. Akcja odbędzie się w środę 25.09 i według pomysłodawców ma być powtarzana co roku. Zasady akcji są bardzo proste: za każdą osobę, która opublikuje na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach i oznaczy je hasztagiem #DzienSzpilek, sklep internetowym Moliera2.com przekaże 2 zł na rzecz fundacji onkologicznej Alivia.

Pomagać w prosty sposób

W wydarzenie zaangażowane są m. in. Kasia Sokołowska, Magda Gessler, Natalia Siwiec i Paulina Sykut-Jeżyna, które na swoich profilach już teraz zachęcają internautów do wspierania inicjatywy. Utworzone zostało także wydarzenie na Facebooku, które skupia osoby chcące wesprzeć tym sposobem podopiecznych fundacji Alivia.
„Chcemy pokazać, że każdy z nas może pomagać w bardzo prosty sposób”, mówi Agnieszka Majczyk, Marketing & PR Director Sklepu internetowego Moliera2.com. „Specjalizujemy się w sprzedaży szpilek, dlatego to właśnie je chcemy wykorzystać w słusznej i cennej społecznie sprawie. Użyjemy siły mediów społecznościowych, aby zaszczepić w ludziach chęć niesienia pomocy, przypomnieć że wsparcie każdego z nas się liczy, pokazać że pomaganie zawsze będzie modne”, dodaje.
Przypominamy, że aby wziąć udział w akcji należy 25.09 opublikować na Instagramie lub Facebooku zdjęcie w szpilkach z hasztagiem #DzienSzpilek. Warto!

#DzienSzpilek akcja zainicjowana przez sklep internetowy Moliera2.com.
Fot. Materiały prasowe

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🕊 _ @thecadess @bizuteriaapart @moliera2 @swarovski #DzienSzpilek

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!