dzien-matki-2020-gwiazdy-z-mamami-na-zdjeciach2
O TYM SIĘ MÓWI

Dzień Mamy 2021! Przypominamy piękne zdjęcia mam gwiazd na Instagramie!

To najlepsze, co zobaczycie dziś w internecie

Paulina Filipowicz 26 maja 2020 14:29
dzien-matki-2020-gwiazdy-z-mamami-na-zdjeciach2

Dzień Matki 2021, to wyjątkowe święto. 26 maja celebrujemy nasze mamy, wyrażając im szacunek i wdzięczność. Największe gwiazdy showbiznesu obchodzą Dzień Matki, publikując na swoich profilach na Instagramie zdjęcia ze swoimi mamami. To naprawdę rzadka okazja, by móc zajrzeć w ich prywatne archiwa rodzinne! W tym roku 26 maja gwiazdy ponownie zaskoczyły - życzenia i zdjęcia z mamami opublikowali m.in. Anna Lewandowska, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Rozenek-Majdan, Joanna Krupa, Grażyna Torbicka, Kasia Tusk, Julia Wieniawa, Gabi Drzewiecka, Ania Starmach, Mela Koteluk, jak również politycy - Donald Tusk, Rafał Trzaskowski i Robert Biedroń. Nie zabrakło również zagranicznych gwiazd, które w Stanach Zjednoczonych obchodziły Dzień Matki już 10 maja. Wśród nich zdjęciami z mamami pochwaliły się m.in. Hailey Bieber, Selena Gomez, Ariana Grande, Demi Lovato, Justin Bieber, Drake czy Liam Hemsworth.

Jak gwiazdy pokazują swoje mamy?

Poza wyjątkowymi zdjęciami gwiazdy nie szczędziły swoim mamom również wzruszających życzeń. Niektóre z nich zdecydowały się na obszerne posty pełne miłych słów i podziękowań. "Uwielbiam to zdjęcie.... jest dla mnie symboliczne w pewnym sensie.... Idziesz do przodu, podejmujesz własne decyzje, odnosisz własne sukcesy i popełniasz błędy ... ale kiedy się odwrócisz- Mama zawsze tam będzie, tuż za Toba ... w każdej chwili gotowa Ci pomoc" - napisał pod zdjęciem z przygotowań do ślubu aktorka Agnieszka Sienkiewicz.

Kasia Tusk również zdecydowała się na wzruszające wyznania z okazji Dnia Mamy, publikując zdjęcie, na którym sama była w stanie błogosławionym, a mama towarzyszyła jej wtedy w podróży. "Paryż, październik 2018 roku. Przy stoliku siedziały już trzy pokolenia kobiet. Dziękuję, że całe życie pokazywałaś mi jak być najlepszą mamą na świecie. PS. Widzimy się za chwilę Mamulku, bo wrzucenie zdjęcia na insta to nie to samo, co odwiedziny i chwila czułej rozmowy" - napisała Kasia Tusk pod zdjęciem.

Na długie życzenia z dowcipnym akcentem zdecydowała się Małgorzata Rozenek-Majdan, która sama już wkrótce zostanie mamą po raz trzeci! "Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa. Moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić, z reguły ma rację, czym denerwuje mnie jeszcze bardziej. Nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko. Nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą. Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz) a w końcu mamy. Dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy. Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top! Wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej, należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście" - napisała Małgosia Rozenek-Majdan pod wspólnym rodzinnym zdjęciem. Jak inne gwiazdy i znane osobowości świętują ten dzień? Zobacz piękne rodzinne fotografie z mamami w roli głównej!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Rozmawiam z moją Mamą kilka razy dziennie. Połowę tego czasu kłócimy się na maksa 😂 moja Mama zawsze wie lepiej, co powinnam: założyć, powiedzieć, zrobić 😂 z reguły ma rację😂😂😂 czym denerwuje mnie jeszcze bardziej 🤣 nigdy nie była typem Mamy bezrefleksyjnie zachwycającej się swoją córką, ale zawsze przez całe moje życie była typem wspierającym i towarzyszącym w każdej złej i pięknej chwili. Wie o mnie wszystko😁 nawet jak robiłam coś, o czym wiedziałam, że jej się nie spodoba i by mi zabroniła, to nie mówiłam przed, ale już po musiałam, bo inaczej bym się udusiła tajemnicą😂😂😂 Pomagała mi uporać się z różnymi rolami w moim życiu: córki, siostry, żony (nie raz🤣) a w końcu mamy 😁 dzięki Niej (i Tacie oczywiście) zawsze byłam silna ich miłością, pewna siebie, ich wiarą w moją wartość i szczęśliwa, beztroską dzieciństwa jakie z bratem mieliśmy😁 Każda Mama jest najlepsza na świecie, ale moja, to już prawdziwy Top 😂😂😂 wszystkim Mamom świata i mojej Teściowej ❤️ należy się dziś ogromny ukłon i podziękowania za to, że jesteście ❤️❤️❤️ DZIĘKUJEMY ❤️❤️❤️ na zdjęciu jestem z Mamą, tatą i bratem ❤️ bo rodzina jest najważniejsza 💪😘❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nie ma jak u MAMY❤️

Post udostępniony przez Ania Starmach (@ania_starmach)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego Najlepszego dla wszystkich Mam!❤

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka (@grazynatorbicka)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamo, myślę o Tobie ❤️ #dzienmatki

Post udostępniony przez Małgorzata Kidawa-Błońska (@mkblonska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wszystkiego najlepszego dla najpiękniejszej Mamy na świecie ❤️ #mama

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham Cię mamo ❤️

Post udostępniony przez LovelyTornadoOfChaos&Rainbows (@dodaqueen)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mama zawsze wspiera. Kotwica. Wszystkim kochanym mamom młodszym i starszym -Szczęśliwości! #dzienmamy

Post udostępniony przez kasiakolendazaleska (@kasiakolendazaleska)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mamo – tęsknię! ❤️

Post udostępniony przez Rafał Trzaskowski (@trzaskowskirafal)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love this woman more than anyone could ever know.. happy mommas day!

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💞

Post udostępniony przez Kourtney Kardashian (@kourtneykardash)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Z dzieciństwa nie mam takich zdjęć na których byłabym sama z moją Mamą 🤷🏼‍♀️ bo właściwe nie zdarzały się okazje żebyśmy były we dwie, zawsze obok był mój starszy brat Antek, moja siostra Marysia, a później młodsi bracia Michał i Wojtek 🙆🏼‍♀️👧🏼👶🏼👧🏼👶🏼👶🏼#momofFIVE 🐒🐒🐒🐒🐒 Wczoraj nasza Mama miała operację w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na oddziale Ortopedii i Traumatologii. Trzymamy kciuki żebyś szybko doszła do zdrowia i żebyś znowu mogła wchodzić po schodach na trzecie piętro w swoim ukochanym domu wczasowym nad morzem w Dźwirzynie ❤️ Bądź dzielna !!!!!! Życzymy Ci dużo zdrowia !!! I tylko bardzo nam przykro, że pomimo tego, że Mama ma piątkę dzieci i trzy wnuczki to leży teraz sama w tym szpitalu i nawet nie możemy jej odwiedzić 😔 Wszystkiego pięknego dla wszystkich Mam !!! ❤️ #dzienmamy #dzieńmamy

Post udostępniony przez Olga Frycz (@tojafrycz)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kocham Cię Mamuś! ❤️ Love you Mum! Happy Mother’s Day! #dzieńmatki #mothersday

Post udostępniony przez Anja Rubik (@anja_rubik)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.