Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z życia gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała swój piękny letni taras! Fani zachwyceni!

Ten widok zapiera dech...! Ona potrafi się urządzić!

Aleksandra Frankowska 23 lipca 2020 12:31
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Znana z genialnych programów o tematyce wnętrzarskiej Dorota Szelągowska stara się trzymać z dala od show-biznesu i jak tylko może chroni swoją prywatność. Była żona Adama Sztaby i córka Katarzyny Grocholi, chętnie dzieli się jednak zdjęciami swoich wnętrz, które – trzeba przyznać – są niesamowite! Najnowsze zdjęcie, które gwiazda zaprezentowała na swoim Instagramie, zaskoczyło fanów! Teraz nie mają już wątpliwości – taras Szelągowskiej to prawdziwy majstersztyk!

Dorota Szelągowska pochwaliła się klimatycznym tarasem 2020

Gwiazda ma swój określony styl, który można nazwać nieco eklektycznym. Jej wnętrza zawsze charakteryzuje ergonomia, smak oraz wygoda. Najnowsze zdjęcie Szelągowskiej ukazuje jej taras, który od razu przypomina oazę spokoju i miejsce, gdzie można całkowicie odpłynąć i się zrelaksować. Wygodne siedzenia, delikatne tkaniny oraz fotel, który na zdjęciu pełni główną rolę. Szelągowska mówiła o nim już w swoich programach i żartobliwie nazywała go cebulą. Rzeczywiście, jego kształt nieco ją przypomina! Na tarasie nie zabrakło również zieleni, która dodaje mu przytulności i tajemniczości, zwłaszcza o zmroku – tak jak na zdjęciu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#latowmiescie @miasto_warszawa ❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Mieszkanie Szelągowskiej to prawdziwa oaza

Warszawski apartament prezenterki składa się z pięciu pokoi oraz salonu z kuchnią. Nie zabrakło w nim garderoby, dwóch łazienek i oczywiście tarasu, który jak pokazała na zdjęciach gwiazda – jest wyjątkowo klimatyczny. Całe mieszkanie można zobaczyć również w jej programie w HGTV.

Odwlekałam pokazanie Wam projektu mojego nowego mieszkania, bo cały czas był nieskończony. I nadal taki jest, ale już się pogodziłam z tym stanem. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#zostańwdomu

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Nawet selfiak w lustrze jest 🤓stylizacja, fryzura, makeup - @justynaradzka

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.