Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM
O tym się mówi

Dominika Gwit w stroju śnieżynki! Poczuła już klimat świąt?

Coraz bliżej święta!

Redakcja VIVA! 8 grudnia 2019 16:32
Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski, VIVA! nr 17, sierpień 2019
Fot. Szymon Szcześniak/LAF AM

Dominika Gwit to jedna z tych polskich aktorek, które praktycznie od początku kariery budzą ogromne emocje. Uwielbia zarażać swoich fanów pozytywną energią, ma dystans do siebie i niesamowite poczucie humoru. „Ma w sobie złoża energii, humoru, opiekuńczości. Ma bardzo duży współczynnik bezinteresownej przyjaźni, co jest teraz rzadkie”, mówi Michał Piróg w programie Uwaga! TVN. „Dominika kocha siebie. To jest najważniejsze moim zdaniem, żeby po prostu kochać siebie, akceptować siebie takim, jakim się jest”, dodaje aktor Sebastian Stankiewicz. Zaistniała w wieku 20 lat, biorąc udział w głośnym filmie Galerianki, a potem widzowie pokochali grane przez nią postacie w hitowych serialach Przepis na życie i Singielka. Pamiętamy już wiele odważnych kreacji aktorki, która bardzo dobrze czuje się w swoim ciele i podkreśla to kreatywnymi stylizacjami.  Tym razem Dominika Gwit postawiła na stylizację mikołajkową i zaprezentowała się w niej na swoim profilu na instagramie. Co napisała pod postem?

Dzień dobry! Tutaj Wasza Mikołajka! Prezenty już odpakowane? Gdzie je znaleźliście? W bucie? W skarpecie? Na oknie? Pod poduszką? Czy może Wasz Mikołaj tylko do dzieci przychodzi? Czujecie już święta? Ja baaardzo, uwielbiam świąteczny czas. A dawanie mnie uszczęśliwia! Uśmiech na twarzy obdarowanej osoby - BEZCENNY - pochwaliła się dzielna "Mikołajka".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień Dobry!!! Tutaj Wasza Mikołajka!!!🤶Prezenty już odpakowane ??? Gdzie je znaleźliście? W bucie? W skarpecie? Na oknie? Pod poduszką? Czy może Wasz Mikołaj tylko do dzieci przychodzi ? Czujecie już święta? Ja baaardzo ❤ uwielbiam świąteczny czas🎅🤶♥️ A dawanie mnie uszczęśliwia! Uśmiech na twarzy obdarowanej osoby BEZCENNY♥️ Mam też coś dla Was! 15 procent zniżki na wszystko w sklepie @cellbes.pl :) kod to CELL19X :) stamtąd jest m.in.moja sukienka ze zdjęcia i buty :) mają tam naprawdę fajne rzeczy na Święta 😉 całuję Was mocno i życzę wszystkiego dobrego na ten świąteczny czas ♥️🎅 Wasza Domi 😘

Post udostępniony przez Dominika Gwit - Dunaszewska (@dominikagwit)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.