Stylizacja Meghan Markle
Fot. East News/ Meghan Markle
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Marcin Brzeziński 2 stycznia 2018 19:00
Stylizacja Meghan Markle
Fot. East News/ Meghan Markle

To były pierwsze Święta Bożego Narodzenia, które Meghan Markle spędziła z rodziną królewską. Narzeczona księcia Harry’ego na spotkanie z królową Elżbietą II w jej wiejskiej rezydencji położonej w pobliżu wioski Sandringham w hrabstwie Norfolk wybrała płaszcz z szerokim kołnierzem kanadyjskiej marki Sentaler i zamszowe kozaki. Uwagę przykuwał też jej niezwykły kapelusz z kolekcji Philipa Treacy. Tajemnicą jednak pozostało to, jaką sukienkę Meghan Markle skrywała pod płaszczem. Dla brytyjskiej prasy nie ma jednak rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi rodzina królewska!

 

 

 

Polecamy też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…
 

 

Ile kosztuje sukienka Meghan Markle?

Po paru dniach bulwarówka „The Sun” ustaliła więc, że pod jasny płaszcz aktorka założyła aksamitną, burgundową sukienkę o nazwie Tay, która pochodzi z oferty znanej marki Club Monaco. Ten kopertowy model z fantazyjnymi rękawami kosztuje 298 dolarów czyli około tysiąca złotych i jest aktualnie dostępny na wyprzedaży. Brytyjskie media odetchnęły z ulgą. Do tej pory bowiem przyszła żona księcia Harry’ego prezentowała się w kreacjach drogich, bardzo drogich i… niewyobrażalnie kosztownych. Przypomnijmy tylko, że sukienka Ralph & Russo, w której Meghan Markle pozowała do oficjalnych zdjęć zaręczynowych kosztowała 75 tysięcy dolarów czyli… prawie 260 tysięcy złotych! A wam, jak się podobała świąteczna kreacja Meghan Markle? Macie ochotę kupić sobie podobną?

 

Suknia, która założyła Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Suknia, która założyła Meghan Markle pochodzi z kolekcji marki Club Monaco.

 

Polecamy też: W Wielkiej Brytanii zapanował „efekt Meghan”! Te dodatki zachwycają fanów przyszłej księżnej!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.