Stylizacja Meghan Markle
Fot. East News/ Meghan Markle
ZE ŚWIATA MODY

Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Marcin Brzeziński 2 stycznia 2018 19:00
Stylizacja Meghan Markle
Fot. East News/ Meghan Markle

To były pierwsze Święta Bożego Narodzenia, które Meghan Markle spędziła z rodziną królewską. Narzeczona księcia Harry’ego na spotkanie z królową Elżbietą II w jej wiejskiej rezydencji położonej w pobliżu wioski Sandringham w hrabstwie Norfolk wybrała płaszcz z szerokim kołnierzem kanadyjskiej marki Sentaler i zamszowe kozaki. Uwagę przykuwał też jej niezwykły kapelusz z kolekcji Philipa Treacy. Tajemnicą jednak pozostało to, jaką sukienkę Meghan Markle skrywała pod płaszczem. Dla brytyjskiej prasy nie ma jednak rzeczy niemożliwych, zwłaszcza jeśli w grę wchodzi rodzina królewska!

 

 

 

Polecamy też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…
 

 

Ile kosztuje sukienka Meghan Markle?

Po paru dniach bulwarówka „The Sun” ustaliła więc, że pod jasny płaszcz aktorka założyła aksamitną, burgundową sukienkę o nazwie Tay, która pochodzi z oferty znanej marki Club Monaco. Ten kopertowy model z fantazyjnymi rękawami kosztuje 298 dolarów czyli około tysiąca złotych i jest aktualnie dostępny na wyprzedaży. Brytyjskie media odetchnęły z ulgą. Do tej pory bowiem przyszła żona księcia Harry’ego prezentowała się w kreacjach drogich, bardzo drogich i… niewyobrażalnie kosztownych. Przypomnijmy tylko, że sukienka Ralph & Russo, w której Meghan Markle pozowała do oficjalnych zdjęć zaręczynowych kosztowała 75 tysięcy dolarów czyli… prawie 260 tysięcy złotych! A wam, jak się podobała świąteczna kreacja Meghan Markle? Macie ochotę kupić sobie podobną?

 

Suknia, która założyła Meghan Markle
Fot. Materiały prasowe

Suknia, która założyła Meghan Markle pochodzi z kolekcji marki Club Monaco.

 

Polecamy też: W Wielkiej Brytanii zapanował „efekt Meghan”! Te dodatki zachwycają fanów przyszłej księżnej!

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.