Iris Apfel
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

97-letnia Iris Apfel zadebiutuje w nowej roli!

Nikt się tego po niej nie spodziewał!

Paulina Filipowicz 3 lutego 2019 14:29
Iris Apfel
Fot. Getty Images

Iris Apfel po raz kolejny udowadnia, że na spełnianie marzeń nigdy nie jest za późno. 97-letnia ikona mody, biznesmenka, filantrop i historyk sztuki, może dodać do swojego portfolio kontrakt z jedną z najlepszych agencji modelek na świecie. Apfel nawiązała współpracę z firmą IMG Models, z którą związane są takie modelki jak Gigi Hadid, Ashley Graham, Bella Hadid oraz wiele aniołków Victoria’s Secret.

97-letnia modelka Iris Apfel

„Jestem bardzo podekscytowana. Nigdy wcześniej nie miałam prawdziwego agenta”, mówi Iris Apfel na temat podpisanego kontraktu. „Jestem raczej typem kobiety, która robi wszystko sama. Nigdy nie przypuszczałam, że moje życie obierze taki kierunek, więc wcześniej się do tego nie przygotowałam. To wszystko stało się tak nagle i nigdy nie sądziłam w młodości, że kiedyś będę zaangażowana w tyle różnych rzeczy. Myślałam, że to tylko przelotna przygoda, która się skończy”, wyznaje Iris Apfel.

Jak widać, przygoda zamieniła się w styl życia, a 97-latka nie zwalnia tempa. Ikona stylu niedawno podpisała wiele dużych kontraktów, między innymi z marką Kate Spade, MAC Cosmetics oraz Alexis Bittar. Przy tylu projektach i obowiązkach, prywatny agent będzie z pewnością pomocny. Firma IMG Models będzie reprezentować Iris Apfel w zakresie modelingu oraz publicznych wystąpień.

Właściciel agencji IMG, Ivan Bart, nie kryje entuzjazmu ze współpracy z Apfel. "Iris jest ikoną z niezmierzoną ilością talentu. Bije od niej kreatywność i inspiracja, jesteśmy bardzo podekscytowani odkrywaniem nowych, unikatowych możliwości. Będziemy dzielić się ze światem jej naturalnym darem”, mówi Ivan Bart. „W wieku 97 lat, Iris ciągle udowadnia, że wiek to tylko liczba i nie powinien być czymś, co nas definiuje”. Apfel niezaprzeczalnie wpływa na świat mody i nieustannie inspiruje wszystkie pokolenia. Nie możemy doczekać się kolejnych kampanii z Iris w roli głównej! 

Iris Apfel inspiruje pięknymi stylizacjami i udowadnia, że wiek to tylko liczba.

Iris Apfel w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. East News

Iris Apfel w najnowszym numerze VIVA! MODA
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?